Wpis z mikrobloga

UWAGA, NAJLEPSZA PACZKA TEJ EDYCJI JUŻ ZNALAZŁA SIĘ U ADRESATA, LEPSZEJ NIE BĘDZIE, POWTARZAM LEPSZEJ NIE BĘDZIE!

No, Panie @setsudanhana chyba mamy do pogadania. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Żeby mnie taką paką urządzić. W liście wspomniałeś że liczba moich zainteresowań jest trochę przytłaczająca. Takie same wrażenia mam ja w przypadku twojej paczki. Oczywiście przytłoczenie jest pozytywne, co nie zmienia faktu, że takiego bogactwa się nie spodziewałem. Jest tego tyle, że zastanawiam się, nad zawiadomieniem policji, że ktoś zrobił Mikołajowi włam xD

1. Aparat - do zabaw z fotografią natychmiastową przymierzałem się od dłuższego czasu. Otwieram paczkę, a tu Instax w pełnym zestawie i jeszcze dwa zestawy wkładów. Jako że sam zamówiłem sobie na święta parę gadżetów związanych z tradycyjną fotografią, to widzę że będę miał czym się bawić w wolnym czasie.

2. Kubek - Już jutro zabieram go do pracy, bo mam tylko taki zwykły firmowy, a takie termiczne cudo się przyda

3. Tym najlżejszym materiałem to mnie zaciekawiłeś, fajna rzecz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4. Monetki nie wiem czy są rzymskie, czy to jakiś fejk (chociaż wyglądają na prawdziwe) ale świetny dodatek do całej paczki.

No i cała tona cukierasów, którymi pewnie obdzielę kilka osób, bo mnie samego jeszcze zemdli od takiej ilości słodkiego.

Podsumowując, jestem mega pozytywnie zaskoczony paczką, nawet sam nie pomyślałem że takie coś dostanę. Polecam tego wykopowicza! Mam nadzieję że paczka którą ty otrzymasz od swojej pary, też dostarczy tyle radości, co twoja paczka sprawiła mi.

Dla mnie przygoda z pierwszą edycją wykopaki dobiegła końca, nie zapomnę jej nigdy. Teraz już tylko czekam, aż moja para dostanie paczkę.

#wykopaka #chwalesie
SKYFander - UWAGA, NAJLEPSZA PACZKA TEJ EDYCJI JUŻ ZNALAZŁA SIĘ U ADRESATA, LEPSZEJ N...

źródło: comment_E7YIEm6C5a6SeATiElbGsmfeoeW9ahVc.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@SKYFander: To dobrze że paczka przypadła do gustu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety mam lekką tendencję do przesadzania ( ) Te monety to sam nie mam pojęcia czy to fejk czy nie, ale ciężko dobrać coś historycznego co nie będzie książką, więc postanowiłem zaryzykować. Także pozostaje mi tylko życzyć Wesołych Świąt i miłej zabawy ( ͡~ ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@Shyvana: Sam się dziwie nadal xD
@BeMyPenguin: Fajny gadżet, dobry do robienia typowo pamiątkowych zdjęć z jakiś wyjazdów albo imprez. Działa tak jak powinien, jakość samych zdjęć podobna jak w analogowych kompaktach. Ma lustereczko do selfie, które dość trafnie kadruje, więc nada się też do zdjęć "z rąsi". Tylko przy robieniu selfiaka w pomieszczeniu wieczorem flesz oślepia i prześwietla twarz - już sprawdziłem xD

Mam pewien wgląd "od
  • Odpowiedz
  • 1
@manedhel ojjjj taak, przed chwilą nawet powrocilem do Twojego wpisu w ramach przypomnienia :D z Beetle raz w tygodniu scieram kurz, a scyzoryk codziennie mi towarzyszy ( ͡º ͜ʖ͡º)
kc manedhel <3
  • Odpowiedz
@BeMyPenguin: Myślę, że córcia się ucieszy. Ja sama mam taki aparat i jestem mega zadowolona. Mam na ścianie przyczepione te zdjęcia. Super pamiątki. ()
  • Odpowiedz