Wpis z mikrobloga

Opłaca się upgradeować ajfona 7+ na ajfona x? na ten moment jest stosunkowo tani. oczywiscie wolalbym xs plus ale on jest juz znaczaco drozszy. w ajfonie x pociaga mnie to ze wyglada fajnie przy robieniu selfie i ma ten nowy dizajn bezramkowy, a odpycha mnie to ze podobno przez te zaokraglone boki i notcha jest mniejszy "screen real estate" niz w 7+ i np przeglądając instagrama zdjęcia się nie wyświetlają większe. swoj obecny telefon moge sprzedac za 1700, a x w sklepie w ktorym zawsze kupuje jest za 3739 brutto (3040 netto) wiec musze dolozyc tylko 1300. kwestia tez taka za ile bede mogl sprzedac ten telefon za np 1 rok? p.s. ceny tych nowych telefonow apple sa #!$%@? xd jeszcze kilka lat temu nowy model kosztował 2700 a nie 5400 jprdl xd! #apple #telefony #technologia
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BShKF: nie ukrywam ze najbardziej bym chcial miec xs plus, nawet rozmiarem jest taki sam jak moj obecny telefon ale problem jest taki ze x(3739) a xs(4697). wiec wychodzi mi 958 zlotych roznicy na tym ze bede mial wiekszy ekran i najnowszy model. moze i jestem hypekidem ale nie usmiecha mi sie dawac prawie 1k wiecej za niewielka roznice. idk what to do ;(
  • Odpowiedz
@LukasCzubak: ja mam 8+ i czekam do kolejnej iteracji iphone'a. W tym momencie chyba najbardziej opłacalny jest X i ramki są spoko w porównaniu do XR. Do XS chyba bez sensu dopłacać, a XS max to taka sama cegła co 7+/8+. Ale to moje zdanie ;)
  • Odpowiedz
@LukasCzubak: No co Ci mogę poradzić, XS Max to telefon aktualnej generacji, więc bedzie względnie trzymał cenę do premiery kolejnego modelu. Dopłata względem X odczuwalna, ale też nie tak kosmiczna, gdybys kupował telefon po cenie brutto i jeszcze bez sprzedaży starego. Za nowości zawsze się płaci, więc zagryź zęby :D
  • Odpowiedz
@norbert22: do xs na pewno bym nie dopłacał bo to jest dokładnie to samo tylko dodali nowy kolor który mi się nie podoba nawet xd do xs max moglbym jedynie doplacic bo jest wiekszy ekran a ja lubie duze ekrany. tyle ze doplacac 950 zl to za duzo wedlug mnie i tez uwazam ze "x" jest najlepsza opcja rn.
  • Odpowiedz
@Singularity00: wszystko mi sie podoba w x'ie oprocz tego ze ma dziwny ekran. szerokosc jest taka sama jak w zwyczajnym ajfonie 7 ale jest wyzszy co tez nie zmienia wiele bo na dole jest ten pasek to nawigacji na gora ekranu obok notcha tez nie jest wykorzystana w zadny sensowny sposob do wyswietlania kontentu przez co rzeczywisty screen real estate jest tylko nieznacznie wiekszy niz w ajfonie 7 i mniejszy
  • Odpowiedz
@Singularity00: szczerze mowiac zastanawiam sie czy nie wziasc sobie galaxy note 9 na probe, nigdy nie mialem samsunga z androidem chociaz to tez nie jest super opcja bo mam maka i lubie funkcje continuity plus nwm jak te samsungi trzymaja wartosc gdy bede zmienial telefon za jakis rok to 1.5
  • Odpowiedz
@LukasCzubak: Instagram nie jest najważniejszy na świecie xD zdarza mi się wbić na ig w Safari i zdjęcia się pokazują czytelne.
obecnie normą jest powoli ekran 18:9 jaki jest w ip i trzeba do tego niestety przywyknąć bo nawet sony taki stosuje już. Osobiście wolałem 16:10 ale co poradzić.
Dolna belka nazwijmy to w trybie ful screen jest niewidoczna i normalnie wyświetlany jest tam content.
Góra ekranu... idzie się przyzwyczaić
  • Odpowiedz