Wpis z mikrobloga

Pamiętacie jak na #euroweek z automatu usuwane były fotki bez zakrytej twarzy bo hurr dane osobowe xD?
Pamiętacie jak @Burbazur wrzucił gównokomiks, który poleciał tylko za to, że miał awatary dzbanów z neuropy?

Tak pytam czy pamiętacie, bo jak neuropek wrzuci zdjęcie z fejsa z twarzą i imieniem oraz nazwiskiem to jest całkowicie OK xD

Borni - Pamiętacie jak na #euroweek z automatu usuwane były fotki bez zakrytej twarzy...

źródło: comment_MpGjx2VQvND6NompUWmuczxJ3Ao2v8Pc.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pamiętacie jak na #euroweek z automatu usuwane były fotki bez zakrytej twarzy bo hurr dane osobowe xD?

Pamiętacie jak @Burbazur wrzucił gównokomiks, który poleciał tylko za to, że miał awatary dzbanów z neuropy?

Tak pytam czy pamiętacie, bo jak neuropek wrzuci zdjęcie z fejsa z twarzą i imieniem oraz nazwiskiem to jest całkowicie OK xD


@Borni: Nie jestem w stanie skumać, co powoduje, że prawactwo jest tak niesamowicie tępe. Dzbanie, odpowiedz sobie na
  • Odpowiedz
@Borni: Nie widzisz k---a rożnicy dzbanie? Przy Euroweek leciały fotki dziewczynek, kolesi którzy niekoniecznie byli tymi złymi, zapewne większość zrobiła po prostu zdjęcie, a tutaj mamy przykład totalnie s-----------o "patrioty".
  • Odpowiedz
konkretnych użytkowników


@restecp: Takie awatary można dostać w każdym sklepie z awatarami. Komiks był wycelowany w prominentne neuropiszcza natomiast wszystko operowało w sferze wykopowych memów. Nie zostały podane żadne faktyczne dane, nawet nie jest napisane WPROST o kogo chodzi.

Komiks poleciał bo neuropa z moderacją smyra się kutasami, taka prawda.
  • Odpowiedz
2. Czy dotarło do twojego ograniczonego łba, że to RODZICE DZIECI zgłaszali się do wykopu?


@rybalmjestary: Ma pan dowód? Dlaczego rodzice tych dzieci nie nakazali usunąć innych postów z nieocenzurowanym wizerunkiem swoich pociech i ich kremowych instruktorów?
  • Odpowiedz
@rybalmjestary: Ma pan dowód?


@Borni: Aha, czyli zakładasz, że moderacja kłamie, bo po prostu to jedynie wyjaśnienie dla twojego bełkotu? W sumie rzeczywiście nie widzę innego XD

Jesteś niesamowity, 100% prawaka w prawaku, jeszcze klasyczne zagranie w stylu "nie mam argumentów, to napiszę, że kłamią".

Możesz też odpowiedzieć na reszte moich pytań. Od razu mówię, że może być problem ze znalezieniem podobnych argumentów co do tego, które zaznaczyłes.
  • Odpowiedz
@rybalmjestary: Dlaczego te same zdjęcia i wizerunki osób wiszą w postach neuropy skoro była interwencja rodziców?


@Borni: Dlatego, że neuropa nie próbuje nikomu wmawiać bez dowodów, że są one ofiarami pedofili. Jako rodzic nie miałbym problemu z tym, że ktoś broni moje dziecko, tylko z tym, że ktoś je szkaluje.

Może zadam nowe pytanie, skoro tamte dwa masz w dupie: Chodzisz do szkoły specjalnej?
  • Odpowiedz
@rybalmjestary: To ty muszisz być jakoś szczególnie p------y jeżeli sądzisz, że starzy tych dzieci scrollowali wykop i czytali co w-----ć a co nie xDD

Jeżeli przyszła prośba od rodziców to pewnie o zbiorcze usunięcie wszelkich treści a nie o to żeby zostawić te, w których o Dżesiczce dobrze piszo, no k---a dzbanie xD
  • Odpowiedz
@Borni: A bierzesz pod uwagę, że przyszła prośba "proszę usunąć posty w których oskarża się moje dzieci o bycie ofiarą pedofili", czy tego już twój lotny umysł nie jest w stanie wziąć pod uwagę?

I nie nie myślę, że starzy dzieci scrollowali wykop, nie wiem w ogóle jak na to wpadłeś, ale nie oceniaj mnie swoją miarą XD
  • Odpowiedz
"proszę usunąć posty w których oskarża się moje dzieci o bycie ofiarą pedofili"


@rybalmjestary: Oskarża się o bycie ofiarą xDD

No tak, przecież to jest bardziej naturalne niż "proszę o usunięcie wizerunku dzieciaka z sieci" xD
  • Odpowiedz
@Borni: Jak nie jesteś w stanie zrozumieć co jest złego w twierdzeniu bez dowodów, że ktoś był ofiarą pedofila to już niestety nie do mnie pretensje.

Nie wiem też co jest bardziej naturalnego w "proszę o usunięcie wizerunku dziecka" od "szkalują moje dziecko w sieci, proszę coś z tym zrobić", ale zrzucę to na ciężar twojej niesłychanej lotności.
  • Odpowiedz