Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pamiętam jak kilka lat temu wyjechałem na jakiś czas do pewnego miasta wojewódzkiego. Cały czas utrzymywałem dobry kontakt ze swoją eks. Zajefajna dziewoja, sympatyczna, miła mała i drobna tylko jakoś nam nie wyszlo. Okazalo się że wynajmuje mieszkanie ze swoim obecnym mężem. Zaproponowała nocleg, poznała mnie ze swoim fagasem i się okazało że ziomek w deche. Podobne do moich zainteresowania, ogarnięty i w ogóle. Rano jak już wyszedł do pracy zaczela się zalic że on ją na pewno zdradza bo za często chodzi z jakąś koleżanka na rolki i w ogóle. Niewiele czasu później wyszły między nami #seksy które całkiem dobrze wspominam. Kilka godzin po seksach dzwoni że ona musi mu wszystko opowiedzieć, bo zrobiła to tylko dlatego żeby mu zrobić na złość bo była pewna że on też ma #pusianaboku oczywiscie jej to odradzilem. Miesiąc później napisała że miała z nim poważna rozmowę ale postanowili zaczac wszystko od nowa i tak dalej. Na pytanie czy mu opowiadała o tym co zaszło odpowiedziała, że nie no bo jak od nowa to tamtego można powiedzieć że nie było i ma w tej sytuacji czyste sumienie XD Teraz jak wchodzę na jej profil na FB to aż łezka mi się kręci jak widzę jakie ma piękne dwie córeczki z tamtym ziomkiem i jaka piękna tworzą rodzinę. Trochę martwi mnie to, że starsza córka mocno do mnie podobna ale była nie specjalnie się do mnie odzywa więc chyba nie mam co się martwić XD #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #zwiazki #truestory

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 3