Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki, chciałem kupić na prezent słuchawki gamingowe (do gier typu cs:go BF czy COD, a i czasem WOW/WOT). Cena około 300-500 PLN.
Myślę że ważny aspekt to bluetooth (nie ma kabli, nie ma problemu), tylko nie wiem czy funkcja bluetooth nie powoduje znacznego wzrostu ceny słuchawek... Czyli może lepiej konkretny sprzęt z kablem.
Ponadto ważne jest żeby były to słuchawki zamknięte no i miały mikro (wiadomo, gejming, ts3 i te sprawy). Jakieś propozycje? (ʘʘ)

  • 17
@Obsrana_Zbroja26: Szukam i widzę zarówno przewodowe jak i bezprzewodowe. Te drugie kosztują znacznie więcej i się zastanawiam czy się opyla dopłacać ()

@GlobalEliteShop: @beniu89: ten odbiornik nie irytuje? Jest dość spory, choć z drugiej strony kliknąć szajs i automatycznie łączą się z słuchawkami, BT w kompie nie trzeba włączać - profit (°°
@GlobalEliteShop: w lapku to inaczej wygląda niestety ;s czujesz spadek jakości przez ten adapter? szkoda że nie da się słuchać na nich muzyki puszczanej z telefonu (czyli z BT)

@wektor420: czyli sugestia ze BT traci wiele na jakości ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@GlobalEliteShop: @Obsrana_Zbroja26: @beniu89: @Bergi:
Chłopaki, byłem dzisiaj w media ekspert i szerze powiem że porównałem HyperX Cloud Alpha z razer kraken pro v2 oval i powiem szczerze że ta druga opcja chyba lepiej wyciszała i wrażenia ze odsłuchu też jakby większe... Słyszeliście jakieś pozytywne / negatywne opinie o nich?