Wpis z mikrobloga

Mircy mam problem z #gitara a w sumie to bardziej z moją gra.
Postanowiłem sobie że będę grał sumiennie i przysiadał codziennie na minimum godzinę, no i trzymam się już tak z rok
Ostatnio zacząłem kłaść nacisk na barówki i ćwiczę je już dobry miesiąc, ostatni tydzień było już ok, ale od kilku dni nie mam w ogóle sił w łapach, nie mam siły nawet złapać głupiego F-dur, gubią mi się palce przy łapaniu C-dur który nie jest barowy xD nie wiem za cholerę o co może chodzić
Ogólnie mam chęć do gry i nie mogę się doczekać za każdym razem jak wrócę do domu, ale jak biorę gitarę do ręki i co chwilę jest pomyłka w grze, brzdeki i nie trafianie w dany próg( ͡° ʖ̯ ͡°)to mi się odechciewa po prostu
Myślicie że trochę przemeczylem się? Bo sam już nie wiem w czym tkwi problem
#pytaniedoeksperta
toniemozebycprawda - Mircy mam problem z #gitara a w sumie to bardziej z moją gra.
Po...

źródło: comment_RKSdtibkGOwcN0plILv5PtSQkxYFFY9E.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@toniemozebycprawda: wiesz co przez rok nawet małpka się nauczy. Poważnie. Nie chcę Ci d-----c, ale może po prostu nie jesteś do tego stworzony. Ćwicz dalej skalę, rozstawie ie paluchow na progach. Ale nie bardzo rozumiem, jak po roku ćwiczeń można nie łapać C czysto?
  • Odpowiedz
Taka rada - przerwy od gry na instrumencie są ważne (z umiarem). Jak dla mnie typowe zmęczenie. Weź pograj sobie coś innego, odłóż na dwa/trzy dni gitarę i będzie lepiej.
  • Odpowiedz
@toniemozebycprawda: wiesz co przez rok nawet małpka się nauczy. Poważnie. Nie chcę Ci d-----c, ale może po prostu nie jesteś do tego stworzony. Ćwicz dalej skalę, rozstawie ie paluchow na progach. Ale nie bardzo rozumiem, jak po roku ćwiczeń można nie łapać C czysto?


Jak się jest zmęczonym to różne rzeczy mogą się dziać... Nie demotywuj gościa
  • Odpowiedz