Wpis z mikrobloga

@Gimpson: nie znajdziesz E90 w tej cenie, to będzie trup. Zobacz ceny na mobile.de porównaj z naszymi.
Co do X5, tak samo. Tylko chyba serwis droższy, z reguły bardzo bogate wersje, co tylko zwiększa awaryjność. Poszukaj czegoś w segmencie niżej z tym budżetem. Odrazu podpowiem BMW 1 też odpada ;d

Lepiej poszukaj E39/E46/E34 w tym budżecie, bedzie szansa na żylete.
@Delgado chyba trochę przesadziłeś doradzając zakup E46 za 30k xD
przecież do 25k są setki ogłoszeń z E90, już nawet do 20k by się na pewno coś znalazło sensownego. Chyba że mówimy o jakiś najmocniejszych, ostatnich wypustach itp. no ale OP nic o czymś takim nie pisał.
Też uważam, że nie ma co kupować jakiś ulepów kilka tysięcy tańszych niż średnia, ale w drugą stronę też nie ma co przesadzać.
@20VT: jak wolisz. Szukałem, nie znalazłem. Ogłoszenia są. Ale to same trupy, diesle gdzie trzeba będzie włożyć kasę w dwu mase, turbinę, rozrząd, wtryski, dpf. Raz się w coś takiego #!$%@?. Po 7k włożonych w auto odpuściłem.
@bigger: tak. Bo bo nie można kupić dobrego BMW za mniej niż 45-50 tys. Nikt nie sprzeda tanio dobrego auta. Szczególnie za granica. 90% samochodów to igły. A tak po prostu nie jest. Nie ma przebiegów poniżej 200k co tez jest śmieszne. Można kupować marzenia. Porównaj ceny na mobile.de a otomoto. Czemu tam jest taniej?
@Delgado: Wiem że zdecydowana większość aut jest kręcona i nie przeszkadza mi to ryzyko.

Zawsze szukam auta od prywatnego właściciela który jeździł nim kilka lat - można poznać czy dbał o nie, czy było dla niego tylko wozidlem czy jednak w nie inwestowal.

Generalnie w obu modelach chciałbym wybrać wersję 3.0 diesel
@Gimpson: no to powodzenia, tylko jak będziesz miał jakieś wątpliwości nie ryzykuj. Sprawdź auto przed zakupem, znajdź utrzymany w wysokim reżimie serwisowym, popartym jakimiś dowodami. I bez pośpiechu. Ja bym wybrał jak już E90, ale dalej bede się upierał ze lepiej E46/E39 ;-)
@bigger: tak. Bo bo nie można kupić dobrego BMW za mniej niż 45-50 tys. Nikt nie sprzeda tanio dobrego auta. Szczególnie za granica. 90% samochodów to igły. A tak po prostu nie jest. Nie ma przebiegów poniżej 200k co tez jest śmieszne. Można kupować marzenia. Porównaj ceny na mobile.de a otomoto. Czemu tam jest taniej?


@Delgado: ale po co cały czas z tą zagranicą i cenami mobile.de. W Polsce jesteśmy.
@KeepCalm: najtańsze to szroty z Niemiec. I dlatego porównuje z cenami na mobile.de

Igła jest w salonie. 10 letnie idealne auto nie istnieje. Może ceny się zmieniły ale moim zdaniem e90 w cenie 20 tys to bomba zegarowa.

Co do e60 to średnio udany model chyba był, bo dość szybko wypuścili poliftingu Musiałbyc jakiś powód hmm?