Wpis z mikrobloga

Dżem dobry, może jednak obiecane rozdajo? Wiem, że trochę późno. Wiem, że raczej nie dojdzie do świąt do wygranego. I tak wiem, sklepu dalej nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Oficjalnie nie mogę sprzedawać - dalej nie mam kasy fiskalnej, między innymi dlatego sklep jeszcze nie ruszył. Ale pomyślałem o czymś trochę innym. Może są chętni by się wymienić prezentami? Sprzedawać nie mogę, ale prezent? Spóźnonego prezentu nikt nie zabroni ( ͡° ͜ʖ ͡°) Myślę, żeby zrobić tak:

- W komentarzu zrobić listę wołania osób zainteresowanych taką formą "wymiany".
- Jeśli uda się losować wśród plusujących w komentarzu, będę losować osoby z komentarza, jeśli nie, zrobię osobny wpis i tam będzie losowanie.
- Wylosuję 3 osoby którym wyślę parę świecących rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na pewno brelok z mechanizmu zegarkowego + duży świecący brelok z żywicy + świecącą fiolkę i jakąś niespodziankę.

Chętnych zapraszam do komentarza ze zdjęciem zbioru moich rzeczy. A niechętnych czy po prostu takich, którym podoba się możliwość wygrania czegoś w #rozdajo zapraszam do plusowania tego wpisu. Dzisiaj do 16 losuję jedną osobę której wyślę zestaw ze zdjęcia. Podobne będą w prezentach, tylko w różnych wariantach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogólnie okazało się, że jestem #!$%@? a nie przedsiębiorca, ale wstaję powoli z kolan więc będzie się działo Mireczki - ale dopiero po nowym roku. Będzie kasa fiskalna, będzie strona, będą moje dziwne rzeczy. A ja przestanę się na siebie wkurzać że tak późno i będzie dobrze : D Chyba. No mam generalnie nadzieję.

Tak swoją wykop ostatnimi czasy chyba już prawdziwie podupada - ciągłe afery, ciągłe problemy z moderacją, treści są dyskusyjne, zaś "goły" wykop to coś co wręcz odstrasza początkowego użytkownika. Ale cholera, nie zapominajmy, że to dalej całkiem ciekawe miejsce. Miejsce w którym jak się pogrzebie dalej można odnaleźć czyste złoto. I śmiech. I raka. I pomoc. I klimat. I muzyki dużo, tej takiej niezależnej też. I można się czegoś dowiedzieć. Albo można kogoś czegoś nauczyć. Wywrócić oczami też można. Albo życzyć wesołych świąt. No albo wymienić się paczkami na Boże narodzenie z losowymi osobami z interneta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#!$%@? treści nie plusować, moderacji możliwe jak najbardziej mentalnie #!$%@?ć żeby zmieniła w końcu nastawienie i przestała nakręcać za każdym razem efekt Streisand, zaś idiotów czarnolistować i to miejsce będzie lepsze.
Może. A może i nie i spotkamy się na strimi wśród #!$%@? serwerów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kiedyś było lepiej, kiedyś święta miały klimat ale teraźniejszość to nadal kawał ciekawego czasu, nie sądzicie?

Tyle ode mnie na #dziendobry zobaczymy czy będą chętni na wymianę prezentami ze mną. I nie, nie sugeruje co chce w zamian - bo chce wszystko. I nic. Niespodzianki cholernie lubię więc róbta co chceta.

Trzymajcie się Miruny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rozkminkrzaka #prezent #rozdajo #tworczoscwlasna #gownowpis #dziendobry
bkwas - Dżem dobry, może jednak obiecane rozdajo? Wiem, że trochę późno. Wiem, że rac...

źródło: comment_RK1L669GrTiIEQonHKhgG1p9DvUplF6J.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@4ntymateria: najlepiej na milion xD

Nie no, wymiana na banknoty będzie, jak wystawię tutaj licytację na brelok/wisiorek trytowy. Jestem ciekawy czy dużo ludzi w ogóle będzie chętnych licytować między sobą taką pierdołę i do jakiej kwoty dojdzie.

Zresztą banknoty jeszcze kiedyś będą (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@WiesniakzPowolania: Nie nie nie nie - prezent to prezent - jeśli wygrasz, to już sam wymyślaj co tam wsadzić ( ͜͡ʖ ͡€) I serio, tutaj nie o pieniądze chodzi, zaczynam powoli świąteczny klimat. No udziela mi się, a przynajmniej zaczyna. Dobrze wiem, że jak dojdą przesyłki po świętach, będę mieć już wtedy zjazd tym klimatem i powrót do rzeczywistości która może potencjalnie kopać, więc to będzie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@bkwas: o prosze, co za przypadek. Właśnie minąłem Świętego Mikołaja w korytarzu i zostawił mi prezent z twoim nickiem mówiąc jakim grzecznym chłopcem byłeś ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
@bkwas: licytować tryta nie będę ale nie obrażę się jak mi podeślesz za friko ( ͡° ͜ʖ ͡°) W końcu jakiś czas temu robiłem mały risercz odnośnie proszków i nieco na pw pisane było ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@bkwas: 1 fiolka trytowa to jakieś 24 dolary a.fajnie by było takie trzy obok siebie zatopić więc jakieś 72+ wysyłka 20 dolarów i jeszcze robota i materiały więc myślę że 380zl ()
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Rexikon uwierz mi ja też żałuję że fiołki trytowe są tak drogie - szukam jakiegoś tańszego miejsca albo człowieka który w hurcie dałby lepszą cenę bo naprawdę ciekawe rzeczy można stworzyć
  • Odpowiedz
@bkwas : na aliexpress fiolki 3mm*22.5mm są po 19 dolarów, myślę że przy większej ilości możesz negocjować albo zapytanie do betalight.nl wysłać czy by na taką ilość nie dali fajnej ceny
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Rexikon z chin nie sprowadzam - problemy z celną, dwie paczki mi zostały na celnej z trytem, bez sensu czekać ponad miesiąc na coś co może nie dojść. Z UK mam gościa z którym rozmawiam w sprawie zejścia z ceny i to byłby dla mnie chyba najlepszy wybór - gościu porządny, biznes legitny, nie ma problemu z fakturami no i wysyłka to niecały tydzień.

Do betalight pisałem chyba z dwa-trzy miesiące
  • Odpowiedz