Wpis z mikrobloga

Wszedłem na główna youtube i nie mogę uwierzyć ile jest idiotycznego contentu dla 13-16 latków.
A wszystko jest skutkiem tego, że każdy wybiera najgłupsza, najłatwiejsza rozrywkę. Już zagranie w pożądaną grę z fabuła przyniosłoby więcej korzyści dla człowieka, ale to trzeba mieć w miarę komputer i kasę na grę, tak samo serial jakiś na netflixie to lepszy content niż to gowno serwowane na yt, ale na za to tez trzeba zapłacić i w ten sposób trafiają na cos takiego i wbijają wyświetlenia tym zjebom. #oswiadczenie #przemyslenia
P.....i - Wszedłem na główna youtube i nie mogę uwierzyć ile jest idiotycznego conten...

źródło: comment_tFARHnFbQfEOwZQ4A865008VSry7smz0.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Proxima_Centauri: Widzę, że kolega odkrywa świat pato-streamerów i pato-youtuberów :) No brawo! Zapoznaj się z 'tfurczością' #!$%@? zwanej #danielmagical. To jest dopiero 'jakość'. Sam tag ma ponad 5K odserwujących na Wypoku. Skala tego #!$%@? jest kosmiczna. Ale świetnie pokazuje jak #!$%@? jest polskie młode pokolenie.
  • Odpowiedz
@Reynald: YouTube w pewien sposób jest taki jak chcesz, jest tam wiele bardzo ciekawego kontentu, ja np lubię reportaże, wywiady, podcasty i to tam jest, że proponuję te #!$%@? to nie znaczy że narzuca...ale cię rozumiem heh. Sposób korzystania a nie automat jest przyczynkiem ewentualnej porażki...
  • Odpowiedz
@scroller: też nie oglądałem(byłem za młody), ale wg wiki:

Finał pierwszej edycji emitowany 17 czerwca 2001 roku przyniósł oglądalność prawie 10 milionów telewidzów – był to najchętniej oglądany program telewizyjny w Polsce w 2001 roku.

Obecne młodzież ma po prostu łatwiejszy dostęp do takich treści.
  • Odpowiedz
@Proxima_Centauri:
Polecam wtyczkę Video Blocker. Wchodzisz, klikasz prawym -> Block Video from this channel. W ten sposob po kilku dniach możesz oszyśćiś sobie Yt z syfu, wtedy zostaje całkiem fajny portal.

Wiadomo, że tam od dawna nic nie ma. Dziwie się, że nawet 12 latkom chce się oglądać te durne chelenge.
  • Odpowiedz