Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #silownia #redukcja
Panowie, jeszcze jedno pytanie od amatora.

Stronglifts czy Greyskull? Dopiero zacząłem te pierwsze, więc łatwo mogę zmienić.
Skoro mam się angażować na 100% to wolałbym od początku wybrać lepszą opcję :)

Który program?

  • Stronglifts 28.2% (11)
  • Greyskull 71.8% (28)

Oddanych głosów: 39

  • 7
@Kasahara: Staż zerowy (dopiero dwa treningi, z czego tylko jeden poprawny) i jak wczoraj w nocy przeczytałem o Greyskull to stwiierdziłem, że jeśli miałby dać lepsze efekty, to zmiana dla mnie nie jest żadnym problemem.
@ArRog podobne, greyskull można łatwo dopasować więc teoretycznie powinien być lepszy. I chyba ma mniejszą objętość przez co powinno łatwiej utrzymać poprawną technikę co jest kluczowym celem na początku. Dziś powinien @Kasahara wrzucić streszczonego greyskulla po polsku
@Kasahara: Cudownie, będę czytał wieczorem, dzięki :) Nie ukrywam, że podoba mi się też brak przysiadów na każdym treningu, bo po schodach nie mogę chodzić xD
@ArRog: podpisuję się pod tym co napisał @ChoNoTu To właściwie jeden #!$%@?, jaki trening wybierzesz, bo z racji bycia osobą początkującą wszystko praktycznie na Ciebie zadziała. Nie szukaj planu idealnego, bo nie będzie Ci łatwo śledzić progresu siłowego. A o to właściwie w tej całej siłowni chodzi, niezależnie od Twojego celu. Jak już wybrałeś to leć nim aż Ci się znudzi lub nie będziesz mógł już dalej progresować.