Wpis z mikrobloga

Jestem biernym obserwatorem tego wątku i nie korzystam z wykopu, ale założyłem specjalnie konto żeby się podzielić z Wami informacją z drugiej strony.

AON/Alight solutions to ściema, rozmawiałem z kolegą, który jest dosyć blisko zarządu AON. Dyskutowali nawet czy nie wydać sprostowania do mediów i nie wiedzą skąd wzięła się taka plotka.

Być może coś jest, ale nie z tymi firmami.
#wislakrakow
  • 5
@wypopeq2599 śledzę tylko ten wątek i sam mega to wszystko przeżywam, więc stwierdziłem, że skoro w tym temacie akurat mam jakieś dojścia to się podzielę.

@snow
Pracowałem trochę w korpo i nie wierzę, że jest to jakaś firma z radą nadzorczą, akcjonariuszami itp. Jeżeli już to raczej mocny właściciel, zajawiony piłką z dużą władzą w swojej firmie i możliwością samodzielnego podejmowania decyzji (typu Filipak i Comarch).

Z punktu widzenia biznesowego inwestowanie w
@szajbix: dokładnie, Alight był kiedyś częścią jako Aon Hewitt, ale już od jakiegoś czasu jest to osobna firma. Więc ktoś kto wypuścił tą plotkę był średnio poinformowany... Natomiast obydwie firmy mają duże biura w Krakowie, więc informacja o tej pogłosce do nich dotarła.