Wpis z mikrobloga

Mirki spaslem sie niesamowicie w tym roku zawsze wazylem około 85kg przy wzroście 175cm i wyglądalem dobrze nie miałem brzucha ani nic, a ostatnio wszedłem na wagę i się przestraszylem, 95kg! Nie żale się bo sam jestem sobie winny kebaby Mcdonladsy opychanie się slodkim, źle się czuję ciężko mi się oddycha nieraz, od nowego roku zrobię sobie jakąś dietę może mi się uda schudnąć z 5kg. #dieta
  • 18
@rusekx: za chwilę - za 8 dni, masz 7 dni żeby #!$%@?ć, a po świetąch masz kolejne kilka dni żeby #!$%@?ć.
Przynajmniej nie przytyjesz dodatkowo przez to co się #!$%@? przez święta i sylwestra.
Albo teraz zaczniesz - dzis/jutro, albo po nowym roku i tak gówno z tego wyjdzie.
@rusekx: jedyne co zrobiłem to przestałem pić colę, nie piłem jej jakoś dużo. jedna szklanka na dzień lub dwa dni i to tyle. ale oponka dalej taka sama, irytuje mnie to i wciagam nieco brzuch żeby był w miarę płaski. czy tylko ja tak robię?
@rusekx: jeśli chcesz schudnąć to polecam po prostu pić wodę, odstawić fast foody i słodycze. schdniesz pewnie koło paru kilogramów na miesiąc. ćwiczenia nie są potrzebne no chyba że chcesz do tego mieć mięśnie wyrobione