Wpis z mikrobloga

Dzisiaj jest ostatnia szansa żeby założyć nowe konto na #showmax i korzystać z niego bez opłat do końca dostępności tej usługi w Polsce, czyli do 31 stycznia 2019 roku. Zgodnie z zapowiedzią z ich fanpejdża na Fb od jutra możliwość zakładania nowych kont będzie wyłączona. Według mnie warto choćby dla bezproblemowego dostępu do nowych odcinków #uchoprezesa, #egzorcysta czy nawet nowej produkcji Vegi #plagibreslau ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 8
  • Odpowiedz
@piotre94: Ciekawe, czy egzorcysta przeniesie się na Netflixa, bo wątpię, żeby pan Bartosz zaczął go za darmo udostępniać na youtube. Na Showmax, egzorcysta od drugiego sezonu słabo wygląda jakościowo a mam namyśli kontury, które w ruchu są... nie wiem czy tak to można nazwać - "rozpikselizowane". Przyjrzyjcie się kresce na screenie, który poniżej podałem. Jak się zapytałem Showmax Polska, skąd taka różnica w jakości obrazu między zwiastunami egzorcysty na youtube a
Buty_Cejrowskiego - @piotre94: Ciekawe, czy egzorcysta przeniesie się na Netflixa, bo...

źródło: comment_LkmbP7462r7YQonZcW87G9loVueb51zX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@piotre94: pierdyle showmaxa.. w zeszłym roku skusiłem z promocji w paczkomatach i zrobiłem to tylko dlatego, że chciałem obejrzeć "hit" z pasty o ojcu wędkarzu - Fanatyk. Nie dość że się zawiodłem bo liczyłem na coś śmiesznego a nie żenująco dołującego, to jeszcze po miesiącu zabrali mi dwie dychy z karty bankowej, bo przy zakładaniu konta coś się zwiesiło i się okazało, że założyłem 2 konta, a tylko jedno "dezaktywowałem" .
  • Odpowiedz