Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć,

potrzebuję Waszej pomocy we wskazaniu ośrodka lub psychologa który może mi pomóc. W tym roku skończyłem 30 lat, od kilkunastu lat nałogowo piję. 30 urodziny to miał być rok w którym wyjdę na prostą. Nie ma na to szans niestety. Przez picie straciłem wszystkich przyjaciół, kolegów i znajomych. Straciłem też pasje i wszelkie zainteresowania. Nie wiem czy żyję czy egzystuję. Nie wiem czy pracuję w przerwach między piciem czy może piję w przerwach od pracy. Teraz zbliża się najgorszy okres - Święta, Sylwester. Stąd ta wiadomość na którą zbierałem się od paru miesięcy, a mirkuję z Wami od prawie 10 lat.

Jestem z Warszawy. Szukałem różnych ośrodków, ale te z dobrymi komentarzami biorą 150-200 za godzinę. Boję się, że jak zapłacę tyle pieniędzy i nic z tego nie będzie, już nigdy nie pójdę nigdzie i będzie tylko gorzej. Mam odłożone pieniądze na samochód na dojazd do pracy, ale doszedłem do wniosku, że to tylko dojazd, a muszę coś zrobić bo p--------e to już miałem, a teraz to już chyba koniec jak nic nie zrobię. Więc płatne ośrodki też wchodzą w grę, ale wolę takie od Was. Jeśli to coś zmienia, to wydaje mi się, że jestem DDA, ale wiecie jak to jest w sprawdzaniu objawów w Google.

Proszę o pomoc.

#a-----l #alkoholizm #uzaleznienie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania Żaden ośrodek lepszy czy gorszy nie jest gwarancją. Boisz się, że jak wydasz kilkaset złotych na marne to już tam nie wrócisz. Pijane myślenie. Wszystko jest w Twoich rękach. Zasuwaj na wizytę do psychologa od uzależnień, nieważne jakiego, podpowie co robić dalej. Do póki nie będziesz miał ogarniętego zamkniętego ośrodka chodź codziennie na mityngi AA listę znajdziesz w internecie. Nie musisz tam nic mówić możesz siedzieć i słuchać, możesz nie
  • Odpowiedz