Wpis z mikrobloga

zajebcie mnie błagam, mam już dość, czy ona nie może nauczyć się normalnie rozmawiać, każdy bezsensowny ogólnik przez nią wypowiedziany/napisany jest dla mnie niczym rzut kamieniem, wydaje się być taką wierną uczciwą dziewczyną itd jest dziewicą, ma wiele takich cech porządanych przez #przegryw ale ja wariuję już od tego i się męcze, zaczynam ją za to nienawidzić.
#przegryw
  • 6
@nodduje_w_uberze: no co Ty, właśnie ona nie ma stada frajerów wokół siebie i w ogóle nie wykonuje normickich aktywności towarzyskich, nie ma nawet social media typu facebook czy instagram, nigdy nie trzymała za rękę, tylko dlatego tyle to ciągnę bo niby trafiłem ją jak na loterii a jednak los nadal ze mnie drwi.
@shouldicare: znam to z autopsji, nic na sile, zechce to sama sie odedzwie jak pokazales ze jestes zainteresowany znajomoscia. Jak jestes nachalny to tym bardziej Cie zleje takie juz sa. Nie mecz sie i znajdz cos innego ona sie kiedys odedzwie czy nie bylo juz tak? Moze jej ojciec w przeszlosci byl alkoholikiem i robil awantury w domu i ma uprzedzenie do mezczyzn?
@slimek16: sprawdzałem, nie odezwie się, gadałem z nią o tym, ona przyznała, że po prostu nie potrafi inaczej i tyle. nie byłem nachalny, dopiero gdy zobaczyłem, że bez mojej inicjatywy po prostu nie byłoby rozmowy. no właśnie ona jest z takiego domu wiesz, katolickiego, stary niemal abstynent, co niedziela chodzą wspólnie do kościoła itd
skoro tak to spoko ze chociaz powiedziala ze nie potrafi inaczej,niektore sa tak wyrafinowane ze nawet nie odpowiedza na wiadomosc(pomimo znajomosci w realu i niejednokrotnym pisaniu na fb) wydaje mi sie ze lagodnie dala znac Tobie ze sorry ale nic z tego.Dobrze ze szczera i na tyle dojrzala aby powiedziec co i jak. Nie znam waszych relacji ale tak tylko uwazam. Ja bym dal sobie siana bo na sile nic nie da.