Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie podobają mi się fizycznie żadne kobiety prócz mojej byłej, chodzi o ciało i twarz.
Co zrobić, jakie są tego przyczyny, czy jestem #!$%@?? Dodam, że nie płacze za nią, po prostu chodzi o stricte pożądanie do płci przeciwnej.
#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania: zrób eksperyment. Wyobraź sobie kobietę, która jest sexy, ale nie jest piękna. Teraz wyboraź sobie kobietę, która jest piękna, ale nie jest sexy.
Niezależnie od tego który warunek spełnia Twoja była (a nawet jeśli oba) to zdasz sobie sprawę w jak różny sposób potrafisz patrzeć na kobiety. Pomoże.
@AnonimoweMirkoWyznania: Człowiek nie jest monogamistą, ani kobieta, ani mężczyzna. Jeśli jesteś tak zapatrzony w laskę, to widocznie masz problem z samooceną. Zacznij od nowa, zrób sobie reset. Pójdź z kumplem na piwo, albo coś i przestań chrzanić. Na świecie jest przynajmniej 10 000 identycznych kobiet, więc w razie czego znajdziesz sobie sobowtóra swojej dziewczyny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

edit: Co ja gadam.. jakie 10 000. Jeśli wpisuje