Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam pytanie do mirków.

Dlaczego nie lubicie samotnych matek? Albo wręcz nimi gardzicie?
Pytam, bo widzę taki trend wśród moich kolegów.
Mój chłopak też ma takie powiedzenie: "Dobrze jej tak, jak daje dupy niewłaściwym facetom to ma".
Normalnie mój chłopak jest bardzo empatyczny, nawet był wolontariuszem, często wpłaca kasę na instytucje charytatywne. Mimo to - samotnym matkom nie współczuje wcale,
Przestałam z nim gadać na ten temat, bo mi się robi smutno jak sobie myśle o matkach, które same wychowują, bo ojciec dziecka uciekł. Wg niego to wszystko wina matek, bo "dają dupy nie tym co trzeba".

Mam też takiego kolegę w pracy co często się żali, że tylko samotne matki chcą się z nim spotykać, a żadna "normalna" nie.

Chcę tylko zrozumieć was, no offence ;)

#zwiazki #samotnematki #madki #macierzynstwo #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 60
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie każdy po prostu chce wychowywać cudze dzieci i wolałby wchodzić w związek bez obciążenia, że mały się przywiąże i będzie mieć nowego tatusia, albo co gorsza nie będzie cię akceptować. Bo co jeśli nie pyknie?
Ale żeby nie lubić, czy gardzić takimi osobami to już trzeba mieć nasrane w głowie, bo to że ma dziecko nie czyni z niej gorszej osoby. Każdy przypadek trzeba rozpatrywać indywidualnie.
@AnonimoweMirkoWyznania: samotna matka statystycznie nie jest osobą po długoletnim związku i wspólnych 20 latach z mężem, tylko sama ma 20 lat i dała na imprezie jakiemuś Sebkowi i teraz szuka frajera do wychowania dziecka

a co do empatii, może to jest biologiczne? jakoś nikt się nigdy nie #!$%@?, że kobieta nie widzi w niskim facecie atrakcyjnego wyglądu, bo yyyy, nie zapewni jej bezpieczeństwa yyy więc adekwatnie, normalny mężczyzna nie będzie chciał