Wpis z mikrobloga

@D3lt4: Nie wolałeś czegoś innego? Ten model zaraz będzie zastąpiony nowszym. Tez stałem przed podobnym wyborem i ze wszystkiego wybrałem nowego Civica gdyż e tym hajsie Honda miała lepsze wyposażenie i silnik od Leona. + Wygląd Jak dla mnie i dużo lepszą perspektywa sprzedaży za 2-3 lata. Może ze coś szczególnie cię do tego przekonało.
@barrus89: Radia VAG nie stoją na andku bezpośrednio. Robiąc modyfikacje tracisz gwarancje.
@phil2684: wypożyczyłem leona w tym roku na objazd Portugalii i wiem dokładnie o czym piszesz... Masakra jak to rozwiązali. Mój jeszcze miał apple car play zainstalowany i niewiele to zmniejszało irytację. Na codzień w domu jeździłem wtedy Golfem 2017 z tym większym wyświetlaczem. Leon to było przeżycie jak w aucie sprzed dekady.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wiecznybeton: jeszcze mam silnik "na dotarciu" do 1500KM więc nie jechalem jeszcze na pelnych obrotach ale na srednich obrotach ten wózek fruwa ( ͡° ͜ʖ ͡°) jezdzi jak marzenie, przynajmniej dla mnie to jest ogromna roznica bo wczesniej jezdzilem Leonem I 1.6 105 bez turbiny i jest niebo a ziemia. A co do 1.4 a 1.5 - ja niestety mam filtr GPF a Ty jeszcze nie i
@D3lt4: to mondeo jest bardzo eleganckie jak nie jest w kombi ( ͡° ͜ʖ ͡°). Generalnie też jestem zwolennikiem starszych aut z wyższej półki chociaż taki hot hatch to dużo frajdy.
@verth: poza felgami - identyczny jak mój ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@WujekRada: Na Hondy, Toyoty czy Suzuki w ogóle nie patrzyłem. Brak chemii totalnie. Części VAGowe wszędzie i w sensownych cenach. Nie planuję sprzedawać tego auta.

@barrus89: W Mondeo tak, w Leonie nie

@Lordon: Kompletnie nie. Koszty eksploatacji Audi/BMW/Mercedasa to absurd.

@kokomo: Przez rok byliśmy napaleni na niebieski, ale później stwierdziliśmy, że jest
D3lt4 - @verth: poza felgami - identyczny jak mój ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@WujekRada: Na Hondy...

źródło: comment_ayE6di3sXcMoaU4gpNpRzk2nWiIYTt60.jpg

Pobierz
@D3lt4: Jak nie chcesz sprzedawać to git. Ja brałem z zamiarem odsprzedaży po gwarancji. Tez nie każdemu siądzie nowy civic bo jest bardzo futurystyczny. Jak ufo swojego czasu.
@D3lt4: leon jest ekstra, bardzo mi sie podoba, gratuluje i zycze bezawaryjności! Bylem na jezdzie testowej :) Mi sie marzy cupra, to auto ma to cos.. tak samo golf gti :) Aczkolwiek w tym roku roku wychodzi nowa cupra pewnie (leony zwykle tez) i nowe golfy beda. Niby obecne beda teraz stare ale z drugiej strony tu jest juz wszystko sprawdzone i nie ma za bardzo problemow... Plus na pewno mozna