Wpis z mikrobloga

@D3lt4: jak wrzucales kiedys zdjecia czlowieka siedzacego na dolarach z torba SAP (zapadlo mi jakos w pamiec) to myslalem, ze w tych sapach to od poczatku na liniowce cumplu ( ͡° ͜ʖ ͡°) gratulacje co do samochodu
  • Odpowiedz
@Lordon: Poniżej masz jak stał na placu na letnich felgach z foliami na słupkach i masce, teraz założone zimowe kapcie ze stalowymi i czekam na kołpaki, więc brzydko jeszcze chwilkę.

@tap-chan: 1.5 150km dsg [widać, że automat po "P" na zdjęciu]
@mar_joz:

@kacper1302: Byłem w salonie VW i imho Golf gorzej wykonany w środku niż Leon, a Passat gorzej niż SuperB. Dopiero Arteon robi robotę.

@Mirekzkolega: j.w
D3lt4 - @Lordon: Poniżej masz jak stał na placu na letnich felgach z foliami na słupk...

źródło: comment_XClQ5cZefN3uYgA4w75Rteq0m0srn7ZY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@podwawelska: cena konfiguracji 118k, ten pakiet Comfort + jest w stałej promocji z 7 919 zł na 1 499 zł + rabat dealeara i wyszło mniej niż 105k

Ogólnie to robili mi różne oferty w Warszawie na Krasnobrodzkiej i Łopuszańskiej, ale Pol-Car w Suchym Lesie przy ul.Obornickiej wymiótł ich poziomem obsługi, chęci itd., więc tam wziąłem ;] Polecam - warto wziąć stamtąd.
  • Odpowiedz
@tap-chan: Moje Mondeo postawiło bardzo wysoko poprzeczkę wyposażeniem. Nie zniósłbym auta w bieda edition. Wolę starsze w lepszej wersji oraz mniejsze w lepszej wersji niż większe w gorszej + fakt, że to auto jest kupione pod żonę. Ona potrzebuje auta do miasta. Mondeo ma prawie 5m i ciężko jej się tym jeździ.

Leona jak dotrwa, to planuję wykupić itd., Mondeo też jeździć ile będzie sens, a później może Mondeo zamienię na
  • Odpowiedz
Super autko, ale jedną rzecz wg mnie spieprzyli: obsługę jednostki multimedialnej. Aby przejść między funkcjami (navi, radio itp) musisz kliknąć przycisk a potem wybrać odpowiednią funkcję. Strasznie irytujące, jak miało się do czynienia z vw czy skodą, w której rozwiązane jest to o wiele bardziej ergonomicznie.
Fajna fura, szerokości :)
  • Odpowiedz