Wpis z mikrobloga

w kwestii #euroweek i stanowiska tzw. prawicowych mediów plus zgrai wykopków teraz wyjących z zachwytu. Przypominam sytuację z Wiplerem, gdzie wykop już wydał wyrok a okazało się...
teraz dla #4konserw wrzucę coś równie fajnego. Pamiętacie swój zachwyt po uwaleniu przetargu na Caracale?
Wykop wiedział, że francuskie śmigłowce to złom a tu nasz najbliższy sojusznik Węgry
https://www.reuters.com/article/us-global-markets/weak-economic-data-send-world-stocks-tumbling-idUSKBN1OD021
kupują 16 śmigłowców H225 aby zastąpić rosyjskie Mi-8 i Mi-17.
Tak więc może trochę pokory i zobaczymy co wyjdzie z nadzoru Prokuratora Generalnego. Przypominam, że w sprawie Magdaleny Żuk też był nadzór i wnikliwe śledztwo, które nie potwierdziło wizji wykopu.
#militaria #wegry #wojsko #wojskopolskie
  • 8
@bijotai: Mocny chochoł, podziwiam. Euroweek łączysz z Caracalami, Caracale z "najbliższym sojusznikiem", a to wszystko z Magdaleną Żuk ¯\_(ツ)_/¯. Mam nadzieję, że nie muszę tłumaczyć dlaczego każdy z tych wątków bardzo słabo łączy się z innym? Serio trzeba sobie tworzyć taki obraz, że to "wykop" ma jakieś jedno wspólne zdanie na temat wszystkich tych spraw? I mimo iż pewnie znajdzie się grupa krzykaczy, która podejdzie może nawet pod każdą kategorię jednocześnie,
@Jan_K: wskazać Tobie ilu ludzi wykopujących euroweek zrobiło to samo przy Wiplerze, Magdzie Żuk i Caracalach? Całkiem pokaźna grupa. We wszystkich przypadkach wykop wydał wyrok a skończyło się... no właśnie. O Willi Carpathia nie wspominając.
@bijotai: Super, załóżmy nawet, że te osoby nawet obserwują tag #euroweek. Ale to dalej nie zmienia tego, że powiadomienie dostają też ludzie obserwujący tagi militarne, którzy zapewne w przeważającej większości nie są zainteresowani euroweek, a nawet średnio ich interesuje co robią Węgrzy, od strony jakiejś ideologii (Węgrzy - najbliższy sojusznik - co robią oni to musi być słuszne i dla nas), bo jak rozumiem taki - bezsensowny - tok myślenia
@bijotai: Sugerujesz, że coś czym zajmuje się spora (a i tak w przypadku Polski za mała) specjalistów od spraw wojskowych, technicznych, ekonomicznych i prawnych może skutecznie ocenić jedna osoba na podstawie doniesień prasowych i swojego widzimisię? Czy też może - patrząc po Twoim podejściu do innych, może nie bierze się ono znikąd? - na podstawie światopoglądu i tego kogo lubimy, a kogo nie w polityce?

Jedyne co mogę z pewnością stwierdzić,