Wpis z mikrobloga

Powstrzymajcie tego #!$%@? #chadeusz
Dziś miałem nic nie postować ale za łatwo idzie. Tym razem już 7+/10
Inb4 zmień tekst. Zmienię, to jeszcze sort z poniedziałku.

Jak na razie wnioski są oczywiste, normiki pewnie zaprzeczą ale 100% loszek z jakimś czarnym gównem na twarzy leci na cipeuszy.

#tinder #podrywajzwykopem #rozowepaski #logikarozowychpaskow #heheszki #zwiazki #rozwojosobistyznormikami #bekaznormictwa #blackpill
A.....3 - Powstrzymajcie tego #!$%@? #chadeusz
Dziś miałem nic nie postować ale za ł...

źródło: comment_nxcPrisyIoSrDd19zSus9lhuF4wtNSZS.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@Apollo1993: Czekaj czekaj, dobrze rozumiem? Wrzuciłeś zdjęcie przystojnego typa, piszesz jak kompletna pisia i dziwisz się, że laska i tak się chcę z Tobą spotkać, bo każdy, dosłownie każdy w tym świecie poleci na aparycje płci przeciwnej?
  • Odpowiedz
@Shiki: To coś się zmieniło? Bo jeszcze miesiąc temu obowiązywała narracja „to wszystko wina charakteru, tak użalając się nad sobą moglibyście wyglądać jak Apollin, a i tak nikt się z wami nie umówi”.

  • Odpowiedz
@Pawlikowski-33: szkoda, ze traci swoje dobre maniery na jakiegos smiecia, ktory nawet nie potrafi sie pogodzic z tym ze ma brzydka morde i w zamian wrzuca romowy z nia, zeby sie z niej smiac. jakby nie byla "kulturalna" to powiedzialaby, ze nie jest terapeutka i zadna rozmowa by sie tu nie pojawila
  • Odpowiedz
@4d1n: ty no sorry, ale gość wyobral sobie chada typowo 10/10 także tego ¯\_(ツ)_/¯

Bycie #!$%@? na pewno nie jest atrakcyjne dla kobiet i koniec, kropka.

A swoją drogą co te debilki muszą mieć we łbie, że nie dostrzegają #!$%@? dysonansu pomiędzy wyglądem typa, a jego zachowaniem. Naiwne bardziej niż plaskoziemcy..
  • Odpowiedz