Wpis z mikrobloga

Polecam zapoznać się z całym filmem tej dziewczynki.
https://youtu.be/7DswJPdCvT4

Ten cały wspomniany incydent z wysyłaniem nudesów polegał na tym, że 16-latka z #euroweek nawiązała kontakt z 21-letnim wolontariuszem... z Chorwacji, białym, katolikiem.

Pedofilia, że hohoho.

Zaden z wolontariuszy nawet nie jest muzułmaninem.

Matecki to zwykła zakłamana hiena robiąca karierę na atakowaniu niewinnych ludzi oraz manipulowaniu "dowodami" - specjalnie pociął film aby nie wyszły żadne szczegóły niepasujące do narracji o "ciapatych pedofilach".

#neuropa #bekazprawakow #4konserwy #bekazlewactwa
Pobierz
źródło: comment_nBqLPuE2pdhDqgrLonSqo5juWHjcZjUG.jpg
  • 33
@HighKick: weź przestań pisac takie rzeczy o oficerze prowadzącym. Nic merytorycznego do dyskusji nie wnosisz a szkodzisz prawicowcom, bo widze ze na 4 konserwy zwolujecie się do wykopywania znalezisk

To by wskazywało ze zarówno wykopowa lewica jak i prawica nie potrafi sama myslec

@HighKick: uuuu widze ze z kultura ;)

Hmm to już wiem czemu ludzie kiedy słyszą ze jestem prawicowcem patrzą jak na sebe dresa Xd

Przynajmniej wiem kto taki pr robi

I czytanie ze zrozumieniem tez leży nie napisałem ze ty wołasz. Wkładasz do worka cała lewice to zalozylem ze uświadomienie ci ze taka generalizacja zamazuje obraz rzeczywistości będzie za trudna i również odwołałem się do zjawisk ogólnych przejawiających się w konkretnych