Wpis z mikrobloga

@pierdzioch1231: No to właśnie to mnie ciekawi. Czy będą mogły. Nie wiem, nie analizowałam, wiem jedynie, że dzieciom się różne rzeczy stopniowo wprowadza do diety. O żadnej krzywdzie nic nie pisałam.
@puddin: + jaki musi być stan ich jelit, skoro sama Aga mówiła, że z toalety korzystają kilka razy dziennie przynajmniej - nie przyjmują do tego żadnych probiotyków, nie jedzą kiszonek, które też są raw przecież.
Mnie też irytuje to, że nie daje dzieciom wyboru, w którymś filmie powiedziała, jak bardzo wściekła się na mamę Nathana, bo ta dała April ciasteczko. I kłóci mi się to z jej stwierdzeniem, że jeśli mała
@puddin: no ok, przeinterpretowałam trochę, sorki. Myślę że będą mogły, chociaż kto tam wie. Ja glutenu tak czy siak nie toleruję mimo że mama elegancko wprowadzała i całe dzieciństwo nim karmiła co mi nie wyszło na dobre ;/
@savanna: Ona miała obsesje na punkcie płci tego dziecka. Pamiętam, że na jednym forum opowiadali, że jak April okazała się dziewczynką to płakała tydzień, dramy robiła. Troche to niedojrzałe ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Faktem jest, że te dzieciaki to eksperyment. Ludzie to powinni przechodzić jakieś badania przed braniem sie za robieniem dzieci.