Wpis z mikrobloga

@SmerfNaczelnik: polecam kanał aga in america. Chociaż ona karmiła piersią chwilę, potem mlekiem z konopii, drugie dziecko karmi pokarmem innej kobiety, ale ogólnie cała rodzina to frutarianie. Trochę rozumiem w jej sytuacji życia z mutacją genów, trochę nie. A na pewno nie uważam tego za zdrowe.
@savanna: z tego co wiem mutacje ma tylko ona, jej córka nie. Nie wiem jak z tym nowym młodym. Lubię Agę ale wystarczy spojrzeć na nią żeby stwierdzić, że jest coś nie halo. Strasznie schudła i się postarzała ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@drewnianypatyk: ona tylko ma, April i Owen są zdrowi (robiła in vitro z synem, żeby móc wybrać zarodek bez mutacji, co moim zdaniem jest naprawdę ok w jej przypadku).
I serio rozumiem, że ktoś nie chce karmić mm, bo wystarczy spojrzeć na skład i można się załamać, ale jeśli nie ma wyjścia to w życiu nie odważyłabym się karmić niemowlaka wodą po konopii czy musem owocowym. Najlepiej od razu dzieciaka wypieprzyć
@savanna: Niby nic mi do tego kto czym karmi swoje dzieci, ale ta kobieta jest nieznośna przez przekonanie o swojej niezachwianej racji. Razem z tymi owocami pozjadała wszystkie rozumy i wygaduje jakieś abstrakcyjne rzeczy z poziomu najwyższego autorytetu. Jest jeszcze gorsza niż Lewandowska i jej gluten razem ze smalcem.

A wracając do dzieci i karmienia ich samymi owocami, to niezmiennie ciekawi mnie co gdy te dzieci dorosną i przestaną podzielać poglądy