Wpis z mikrobloga

Najs. Lubię darmowe rzeczy.

Pracujesz (pracowałaś) na stacji benzynowej, czy to fikcja literacka w Twoim znalezisku na głównej? Sama napisałaś?
@UkradliMiPuzzle: HA - nigdy wcześniej nie widziałem tego przycisku - serio - bywam roztargniony i przez to nieuważny ;]

Całkiem ładnie piszesz - słowa w zdaniach które składach lubią się i swoje sąsiedztwo. Masz coś wspólnego z dziennikarstwem albo polonistyką?
@Jin: Hyhy ;] To chyba pomogłam? Dziękuję ;] Nie mam nic wspólnego z jednym i drugim, poza tym, że kocham polonistykę. Coraz częściej się zastanawiam czy nie studiować jednego lub drugiego ;] Ale...matura za rok...;/
@UkradliMiPuzzle: Jak Ty małolato dostałaś pracę mając 17 lat? (określenie "małolat-a" w moim słowniku nie ma nacechowania pejoratywnego - raczej niesie nutkę zazdrości, że ja już się nie zaliczam do tej grupy).

- Chociaż ważniejsze jest pytanie - dlaczego potrzebowałaś pracy w tak młodym wieku... (nie chcesz nie odpowiadaj - nie chcę być wścibski, pomimo tego, że jestem ciekawskim ciekawkiem.)
@UkradliMiPuzzle: Wygląda na to, że nie miałaś lekko - musisz być dosyć twarda, a takich ludzi należy szanować. Ja miałem zawsze raczej łatwo, chociaż w domu się nie przelewało - tylko raz musiałem się ostro zmierzyć z życiem - na szczęście przydał mi się wtedy mój trudny charakter (chociaż raz).

Co do studiów to nie mam dla Ciebie dobrych wiadomości - filologia polska jest równie bezużyteczna jak europeistyka i filozofia. Dziennikarstwo
@UkradliMiPuzzle:

Nie sugeruję... no co Ty... Przecież bym Cię nie namawiał - co to to nie ;]

Byłem ciekawy, żeby zobaczyć Twój gust muzyczny. Ale jakby co to polecam - fajna sprawa - szczególnie spersonalizowane radio - po kilku tysiącach odtworzeń z kompa będzie Ci grało dokładnie to czego chcesz - uczy się gustu i upodobań.

Muszę lecieć na pociąg - jadę do rodziców na święta do lasu, a po drodze