Wpis z mikrobloga

@MirkOgame: wybaczcie, ale tą decyzję trudno uznać za sprawiedliwą, przynajmniej wobec mojej aktywności. Albo wszyscy lecą, albo trzeba było zostawić rzeczy takie, jakimi były. W moim przypadku cofnięcie gry do stanu 1:00 w nocy, z 13 grudnia było totalną masakrą. Zgodnie z zasadami inwestowałem w eko, farmiłem, inwestowałem w astrofizykę i dokładnie w nocy z 12 na 13 grudnia urządziłem sobie wielkie farmienie, dzięki któremu o 10 rano, po całej nieprzespanej
@MirkOgame: Sorry , ale jak dla mnie straciliście całkiem wiarygodność , liczyłem na to że zrobicie reset albo przynajmniej wykasujecie kolonie wszystkim jak leci . Jak widać wszystkie wasze działania są tylko po to żeby wspierać swoich ulubieńców . Cała ta sytuacja powinna na główną trafić ku przestrodze dla innych .
@MirkOgame: Hej!
Po 1 - dzięki za super inicjatywę z MirkOgame, kibicuję Was i wspieram! :)
Niestety wkradł się Wam błąd z rollbackiem, bo magazyny ludzi były wypełnione po brzegi. I nie był to stan z 1:00 w nocy, bo jak wielu pisze - w tym i ja - o tej godzinie nie miałem pełnych magazynów, do tego wszystkich. Przyznam, że mnie to bardzo, bardzo zniechęciło... ale dziś rano zobaczyłem info
@MirkOgame wytłumacz proszę jaki sens miało cofnięcie gry o te 20 godzin? Ci co o bugu wiedzieli wcześniej skorzystali na tym dalej najbardziej poniewaz dalej maja te kolonie których nie powinni mieć, oberwalo się tym co o bugu dowiedzieli się wczoraj i tym co o bugu nie mieli kompletnie pojęcia. Druga sprawa na waszym cofnięciu czasu dalej najbardziej skorzystali ci, którzy mieli już dużo kolonii ponieważ wypelniliscie im planety zasobami. Czyli korzystający
@Atreyu: @Hawthorne: Będzie drugie Universum, będzie astrofizyka. Co do resetu miałem mieszane uczucia, bo klikać drugi raz - nie wiem czy by mi się chciało. A tak jest i stare nieresetowane uni i nowe - już z normalnymi zasadami.

Na początku była fajna atmosfera, teraz trochę ludzi się poobrażało :(
Ogólnie owszem - administracja #!$%@?ła trochę z przepływem informacji, ale pierwsze 3 dni byli bardzo aktywni, łatali różne błędy itp.
@MirkOgame:

niestety daliśmy ciała i musieliśmy stawić temu czoła. Mamy nauczkę na następny raz. Z tej sytuacji nie było lepszego wyjścia, w tej chwili wszyscy mogą kolonizować do 9 planet na 1 poziomie astro.Jeśli powstanie nowe uni, to na pewno zrobimy to lepiej.


W jaki sposób stawiliście temu czoła? cofając stan uni o kilkanaście godzin? przecież to kpina. Ludzie z topki zachowali swoje kolonie zrobione wcześniej + napełniliście im magazyny na