Wpis z mikrobloga

@mbank Kiedy wreszcie wprowadzicie do oferty karty przedpłacone (pre paid) dla klientów indywidualnych? #mbank #banki #bankowosc

Znacie może jakieś sensowne karty pre paid z innych banków, chodzi mi o płatności zbliżeniowe i Internetowe? Nic tak nie wkurza jak konieczność płacenia z głównego konta.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@msilent: Mamy w swojej ofercie kartę przedpłaconą wirtualną Visa, którą możesz płacić przez internet. Nie ma ona formy plastikowej i możesz ją zamówić przez Moje ING - Oferta ING - Karty i płatności telefonem - Karty do konta i przedpłacone - Karta wirtualna. Za wydanie karty pobieramy 20 zł (jeżeli masz u nas konto Direct 18-26 lat, to za pierwsze wydanie karty nie pobieramy opłaty).
Mamy również kartę Maestro
  • Odpowiedz
@msilent: karte przedplaconą mozesz sobie założyć w orange finanse, jest konto w mbanku dla orange. Korzystam z niego juz kilka lat, jest w 100% gratisowe w podstawowej funkcjonalnosci, jest b rowniez aplikacja na smartfony. Do konta podłączylem Ubery, Panka itp, allegro i inne internetowe zakupy. Mam tam tyle ile wymaga zakup danej rzeczy a jak brakuje to szybki przelew z mbanku i masz srodki od razu na koncie. Polecam
  • Odpowiedz