Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czesc Mirko!

chce sie oswiadczyc mojej lubej.Siedze calymi dniami w piwnicy wiec nie wiem jak to zrobic. W sensie nie wiem jak zmierzyc rozmiar. Upicie nie wchodzi w gre. `Nic nie nosi innego (praca nie pozwala).

Mirko pomuz

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 12
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Idź z nią do jubilera i kup jej wcześniej jakiś pierścionek niech ma. W tym czasie poznasz rozmiar. Albo... powiedz, że chciałbyś się dowiedzieć jakie ma rozmiary wszędzie, bo jakbys chcial jej cos fajnego kupic to bedzie Ci ta wiedza potrzebna i wtedy wypytaj o wszystko od rozmiaru majtek, stanika, skarpetek po rozmiar pierścionków, bluzek itp. Albo po prostu się jej zapytaj, rany nic się nie stanie jak będzie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Zrób zdjęcie na którym dokładnie, w dobrej rozdzielczości, widać dłoń i obok niej coś co możesz zmierzyć (pilot od telewizora, telefon, etc), a później policz obwód palca. Nic innego mi nie przychodzi do głowy. Tylko pamiętaj że taki pomiar będzie zależeć od jakości zdjęcia i perspektywy, więc zrób to zdjęcie dobrze i najlepiej prostopadle do ręki i tego przedmiotu. Powodzenia ( ͡º ͜ʖ͡º)

  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Kiedyś na pewnej grupie dla dziewczyn, laska powiedziała jak podszedł do tego jej facet - głupie pomysły jak się sprawdzają, są genialne ( ͡° ͜ʖ ͡°) Otóż facet wziął kapsel z tymbarka i gdy spała odmierzył drucikiem jej średnice palca ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


Inny
  • Odpowiedz
@taktoto: tak, na pewno akurat dziewczyna OPa jest tą jedną na 1000 która nie chce pierścionka zaręczynowego. Przecież może sobie taki pierścionek zawiesić na łańcuszku i nosić na szyi w ostateczności, a jak nie kupi to jej może być przykro
  • Odpowiedz