Wpis z mikrobloga

Takie coś dzisiaj dostałem za wycieraczkę
Jeszcze raz i POLICJA! XDDDDD

Wjazdu nie blokowałem bo stałem po drugiej stronie ulicy, a jak ktoś nie umie wykręcić i potrzebuje całej szerokości ulicy to nie mój problem XDDD


W piątek stanę to zobaczymy czy będzie POLICJA!

XDDDDD
#polskiedrogi ##!$%@? #policja #prawojazdy nie zabijcie mnie za #motoryzacja
intires98 - Takie coś dzisiaj dostałem za wycieraczkę
Jeszcze raz i POLICJA! XDDDDD

...

źródło: comment_nq7VH5ltpVKgRZvfleU3kfERYhOUpsJq.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • 0
Tak jeszcze dodam, że zbulwersowana osoba dwa razy wybierała rozmiar czcionki żeby było w razie czego widoczne Wyebalem to przed bramą, którą "zastawiałem"
  • Odpowiedz
Wjazdu nie blokowałem


@intires98: nie blokowałeś, czy wydaje ci się, że nie blokowałeś? Nic dużego tam nie jeździ? Bo ileż to ja razy miałem że "nie blokowanie przejazdu" = nie blokowanie przejazdu dla osobówki. I to raczej małej. Miejsce na manewr dla busa i ciężarówki? Tego już umysł parkującego nie ogarniał. A warto sie czasami rozejrzeć, bo podobno lakier czasami schodzi i powietrze z kół ucieka. I przykry prezent na
  • Odpowiedz
@intires98: tak tylko dodam:
Art. 49.
2. Zabrania się postoju:
1) w miejscu utrudniającym wjazd lub wyjazd, w szczególności do i z bramy, garażu, parkingu lub wnęki postojowej;

czyli jak dotrzyma słowa i policjanta zawoła i przekona ze utrudniasz, to masz po zawodach. A nie wiesz "kim on jest z zawodu ani
  • Odpowiedz
bardzo blisko płotu, po drugiej stronie jest ta brama


@intires98: nie staje się w świetle wyjazdów. Złom nie złom, dupę Ci wozi do pracy? Wygodnie się podróżuje jak nie kapie na łeb? Mnie odholowano auto, stojące prostopadle do wjazdu na końcu miejsce parkingowych. Komu przeszkadzało? Ciężarowe z dostawą na działkę nie mogło bezpiecznie wjechać. To straż miejska wezwała przydupasów z holu i 550 pln poszło się #!$%@?ć. 100 mandat i
  • Odpowiedz
@grzegorz88: hehe, na zdjeciu ktore pokazalem dokladnie tak by bylo. niech by tylko kierowca ciezarowki (czyli ja :P) nie mogl przejechac. i to zanim by mu silnik ostygl :) Taka tam mala budowa u wplywowego przedsiebiorcy :)
  • Odpowiedz
tamtym miejscu jest zakaz poruszania się pojazdami >3,5T


@intires98: Dostawczak, albo cieżarówka służby komunalnej też? U mnie wystarczy spacerek do zarządu dróg i bezpłatne zezwolenie na wjazd ważne miesiąc dostaje od ręki. :) Nawet nie muszę ja osobiście. W innych miastach jak logicznie uzasadnisz podanie dostajesz przepustkę na cały rok

A co ja mam wspólnego z jakimś uszkodzeniem mienia? Logika jak w słynnym dowcipie "Wasyl oddaj krowę"?
  • Odpowiedz