Wpis z mikrobloga

@Bulgulator: Odpowiedz sobie najpierw na pytanie, do czego tego potrzebujesz. Jak do sporadycznego wiercenia w betonie w domu gdzie masz dostęp do prądu to odpuść i kup normalną wiertarkę udarową na kabel i dokup BARDZO DOBRE wiertła bo to one robią robotę.
Jak potrzebujesz typowej wkrętarki do drobnych prac z wkręcaniem wkrętów czy innych prac domowych to ona się absolutnie nie nadaje bo jest bardzo ciężka, duża i nieporęczna i się
@Bulgulator: To wiertarka sds i założenie adaptera hex nie uczyni z niej wkrętarki. Po pierwsze to co napisał @Anal_i_zator: i dodatkowo brak zwykłego futerka (nawet jeśli dokupisz adapter to pamiętaj że będzie miał luzy przód/tył związane z uchwytem SDS), brak regulowanego sprzęgła i brak hamulca (przynajmniej nie ma nic o tym w opisie ale w wiertarkach raczej tego niema).
@Bulgulator: Ja poszedłem Twoim tokiem myślenia i kupiłem właśnie porządną wiertarko-wkrętarkę z udarem - Kołki da się zamontować, ale to jest jakaś #!$%@? katorga, jako wkrętarka też się średnio sprawdza bo ciężka jak sam #!$%@?. Teraz za te 700zł zdecydowanie wolalbym kupić tanią, mniejszą wkrętarkę i do tego dobrą wiertarkę z udarem( ͡° ͜ʖ ͡°)