Wpis z mikrobloga

Autor kanału "Jak to ogarnąć" znalazł sobie niezły sposób na żerowaniu na ludziach, którzy są pozbawieni racjonalnego myślenia. Dziwne, że jeszcze nikt się tym nie zajął, pomimo tego że darczyńcy już od jakiegoś czasu otrzymują informacje że ich dary nie są przekazywane ludziom pojawiających się w materiałach tego autora, a do jego prywatnej kieszeni. Ośmieszanie innych ludzi kreując się na pseudokołcza, umoralnianie ich i publiczne wyśmiewanie. Smutny ten internet w tych czasach. Może ktoś jeszcze widział ostatnie filmy tego Pana na Youtube i podziela taką opinię? https://www.youtube.com/channel/UCvWbJjFlTDAOz-bDUJylQQA
#youtube #patostreamy #jaktoogarnac #gorzkiezale
  • 9
@aircod: @Michu2018: w niedawnym wywiadzie na kanale alchemiczka sam powiedział, że planuje prowadzić kursy i popularność kanału pomoże mu je wypromować

mimo, że początkowo bardzo ten kanał i prowadzącego polubilem to teraz mam podobne wnioski, że chodzi o sensacje i wyświetlenia a nie pomoc

Gdyby chciał pomóc Magdzie to zaprowadziłby ją do specjalisty psychologa/psychiatry/terapeuty

I jeszcze te dwie ostatnie historie z tymi poszkodowanymi matkami.. jedna miała męża i dziecko ale
@Ksemidesdelos: Przecież Magda była u psychiatry, załatwił jej też pomoc prawną a ostatni odcinek z Magdą pokazał jaka włąśnie ona jest. Czyli jest #!$%@? leniem, nierobem, idzie na łatwiznę i nie warto jej pomagać. Ona jest chora i jak sama nie zechce sobie pomóc to nikt jej nie pomoże. Zadzwoniła, że nie mają co jeść i jak im nie kupi jedzenia to ona pójdzie kraść. Pojechał z nia do sklepu i
Z tą Ewą jest jakaś ostra drama na YT, bo ludzie znaleźli filmiki jak prosi o pomoc i zawsze jest z nowym mężem oraz innym dzieckiem.. Widzowie chcą wyjaśnień, a Jacek omija temat ;p wyczuwam drame
@Ksemidesdelos: tak to prawda mój komentarz też usunął pod tym 'wywiadem' u Alchemiczki, napisałem, że nie powinno kupować się mieszkania tej Agnieszce, co najwyżej pomóc jej na początku ze spłatą kredytu, podparłem to tym, iże każdy ma jakieś zobowiązania wobec banków i rodzinę na utrzymaniu. Podkreślam komentarz nie był wulgarny tylko informacyjny.