Wpis z mikrobloga

@hehexdlollmao: Te badania byly prowadzone na typowych ''informatykach'', ktorzy przez cale zycie siedzieli na #!$%@?, nie mieli nigdy w zyciu stycznosci z zadnymi sportami itd.. Sam walilem jakies 2 miechy sok nie cwiczac, nic nie uroslem, dziwne co nie? Na pewno nie rosli szybciej nie cwiczac niz cwiczacy.. To nie jest tak, ze bijesz w dupe i nagle wszystko samo rosnie
  • Odpowiedz
@hehexdlollmao: O ile mowimy o tym samym badaniu, to ono polegalo na tym, ze walili tescia i tam byly ''cwiczenia'' polegajace na wypchnieciu na suwnicy, wiec nawet nie mieli jak rosnac te naturale.. Kazdy kto bije jest ci w stanie to potwierdzic, ze samo nic nie urosnie, musisz dac bodziec i tyle. Nawet w to badanie bym nie wierzyl
  • Odpowiedz
@Szimu: Koleżka walił propa+oksa, chodził na siłownię raz Góra dwa w tygodniu bo były wakacje. Z dna na dzień praktycznie widziałem różnice w sylwetce a po trzech miesiącach kucia dupy i #!$%@? się był nie do poznania. Potem zrobił przerwe i poszła susta+deka+coś tam jeszcze. Wziął się za siebie 4x w tygodniu siłownia i w miarę zaczął jeść bo zawsze był szczupakiem i miał problemy z przyjmowaniem dużych ilości jedzenia. I
  • Odpowiedz
@sebek1987: Dobrze, ale tutaj to wygladalo calkowicie inaczej, dostali sok i mieli lezec do gory dupa, wlasnie na soku mozna cwiczyc raz na tydzien i tak sie bedzie roslo, nie o to chodzi przeciez
  • Odpowiedz
@Szimu: Kiedyś DSM pisał o tym badaniu ale nie wgłębiałem się w szczegóły. Ale przykład mojego kumpla wprowadził mnie w szok, bo na logikę powinno być odwrotnie.
  • Odpowiedz