Wpis z mikrobloga

Jaka szczoteczka? Soniczna czy rotacyjna? Słyszałem opinie, że soniczna to trochę wyższa klasa, ale jakoś mnie kurczę to nie przekonuje, mam wrażenie że słabo to może działać. Co sądzicie? Jakbym miał kupować to lepiej zainwestować w porządny sprzęt z polskiego sklepu czy opłaca się coś z #gearbest ? Jestem zupełnie zielony w temacie szczoteczek. Czy te z Chin są bezpieczne to po pierwsze, a po drugie czy mogą konkurować z takim jak Philips Sonicare? Jeśli masz jakieś ciekawe modele (zarowno z PL jak i z Chin) to prosze o podrzucenie ich w komentarzu.

Dodatkowo muszę zaznaczyć, że zależy mi na najlepszym efekcie wybielania zębów, bo kiepsko wyglądają. Wiadomo, że śnieżnobiałe po tym nie będą, ale która się lepiej sprawdzi w tym aspekcie?

Dzięki!

#zakupyzchin #chinskiecuda #szczoteczka #szczoteczkadozebow #dentysta #stomatologia
mmenelica - Jaka szczoteczka? Soniczna czy rotacyjna? Słyszałem opinie, że soniczna t...

źródło: comment_iC4QidHhWErbaMkKHweiZUaj22Bv8oBp.jpg

Pobierz

co lepsze?

  • rotacyjno-pulsacyjna 17.2% (10)
  • soniczna 82.8% (48)

Oddanych głosów: 58

  • 4
  • Odpowiedz
@mmenelica Jeżeli masz osad, to jedna i druga lepiej wyczyści niż klasyczna. Jeżeli masz kolor kości to żadna nie pomoże. Ale ogólnie bierz soniczną (przyjemniej i troszkę lepiej się myje) i szukaj takiej, do której łatwo kupić główki.
  • Odpowiedz
@VaultDweller: ten oclean se ma całkiem niezłą cenę, ponad 180 zł.. za tyle mogę kupić szczoteczkę w Polsce jakiejś znanej firmy jak np. Philips Sonicare. jest jakaś znacząca różnica między nimi?
  • Odpowiedz
@mmenelica: Najlepiej sprawdzi się podróż do stomatologa. Zdejmowanie kamienia jest refundowane przez NFZ i trzeba by znaleźć gabinet z podpisaną umową z NFZ. Dodatkowo piaskowanie (około 100zł) usunie przebarwienia. Efekty po tych 2 zabiegach są bardzo widoczne i dzięki temu zęby bielsze. Można się też bawić w wybielanie, np metodą nakładkową.
A szczoteczka soniczna jest lepsza
  • Odpowiedz