Wpis z mikrobloga

Mam szczerą nadzieję że rodzice dziewczyn z którymi się skontaktowałem pozwą użytkowników piszących komentarze na temat ich córek. To jak piszą o nich jako o ofiarach molestowania, którego nie było. Stygmatyzujecie je na ofiary czegoś czego miejsca nie miało.

Mam nadzieję że kiedyś ktoś pozwie wykop za to co tu się dzieje i wyciągną oni wnioski. Uskutecznienie działań oraz szybka reakcja na takie manipulacje to powinno być bardzo szybkie działanie.

Odnośnie tego co wypisują na temat tych dziewczynek oraz manipulacji na temat Euroweek polecam ten wpis by zobaczyć jak ludzie kłamią by poprzeć swoją tezę.

https://www.wykop.pl/wpis/37386919/3105-wykopkow-wykopalo-znalezisko-uzytkownika-spod/

Pamiętam mój komentarz kiedyś jak ludzie są podatni na manipulacje. Ciekawe ile z nich teraz wykopuje te brednie...

#bekazprawakow #neuropa #polska #swiat #prawo
J.....D - Mam szczerą nadzieję że rodzice dziewczyn z którymi się skontaktowałem pozw...

źródło: comment_WDfbDxQfFMsw6OxSeYcTxSO8v7VOop6o.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: Ponawiam swoje pytanie, bo poprzednim razem jakoś nie udało Ci się na nie odpowiedzieć:

Twoim zdaniem 11-latka pisząca o dorosłym facecie per "husband <3" jest normalnym zjawiskiem?
  • Odpowiedz
@Emes91 a nie? myślisz że dzieci nie mogą się w kimś zauroczyć? pamiętam jak za dzieciaka (mogłam mieć nie więcej niż 10 lat) biegałam za 18-letnim chłopakiem; nawet z pomocą mamy napisałam mu list miłosny ;) wręczyłam i zwiałam. każdy wiek ma swoje prawa. tyle że te 20 lat temu było inaczej... dzisiaj każdy patrzy na każdego podejrzliwie;
  • Odpowiedz
@pozzytywka: To gratuluję mamy. Jeżeli najwyraźniej nie znasz lub nie rozumiesz pojęcia właściwych granic kontaktu społecznego oraz dojrzałości emocjonalnej, to pozostaje współczuć.

Oczywiście, że dzieci mogą się w kimś zauroczyć, a zadaniem opiekuna jest takie rzeczy właściwie omawiać i wygaszać, a nie wzmacniać i zachęcać. Jezu.
  • Odpowiedz
@Emes91: to twoje zdanie - i tak bym ten list napisała, a tak chociaż miała kontrolę jak go sformułować
pokolenie 80' wyglądało trochę inaczej - dzieciaki bawiły się z pełnoletnimi, biegały całe dnie po podwórku, wszyscy się znali od wielu lat
@Tomo95b: a gdzieś napisałam że to normalne? stwierdziłam tylko, że słowa typu "husband" napisane przez dziewczynki w stosunku do chłopaków to nic dziwnego - taki wiek
  • Odpowiedz
pokolenie 80' wyglądało trochę inaczej - dzieciaki bawiły się z pełnoletnimi, biegały całe dnie po podwórku, wszyscy się znali od wielu lat


@pozzytywka: Tia... Dzięki temu mamy takie klasyki jak "Cześć, Tereska".
  • Odpowiedz
@Tomo95b: dlaczego tak uważasz?
napisałam wam tylko jak to wygląda z perspektywy dziewczynek, które nie ukrywajmy, ale dojrzewają szybciej niż chłopcy i od młodych lat potrafią się zauroczyć
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: Mam nadzieję, że ktoś za te bezpodstawne oskarżenia odpowie. Jeździłam na Euroweek jako opiekun - zawsze z podziwem patrzyłam na wolontariuszy, którzy całe dnie poświęcali na wymyślanie ciekawych zajęć, integrowanie bardzo dużych grup dzieci i uczenie dzieciaków języka angielskiego w praktyce. Faktycznie, kiedy jest pożegnanie, dzieciaki robią sobie selfiki z wolontariuszami, płaczą, wymieniają uściski. Jest to jednak przyjacielskie i pozbawione seksulnych podtekstów - nawet ja jako nauczyciel przywiązywałam się
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: A ile w dzisiejszym dniu zostało dodanych #!$%@? wpisów o kościele katolickim i księżach przez neuropkę? Neuropa, każdego księdza jak (pedofila) i wierzącego traktuje jak gorszy sort i wysyp spamu lewactwo jest straszny. Sam jestem ateistą, ale staram się mieć szacunek do każdego. Wy tolerujecie różne inne udziwnienia, a normalność jest dla was chora. Nawet nie wiecie jak gardzę wszystkimi z kolorową tęczą w avatarze, bo już wiadomo, że
  • Odpowiedz
@Herubin: Tak tylko, że neuropa sieje nienawiścią do Polaków i z całej siły starają wszystkich pomiędzy sobą skłócić. Skoro jest tyle pięknych dla nich tolerancyjnych krajów, a Polska bardzo BE to granice są otwarte.
  • Odpowiedz