Wpis z mikrobloga

I cyk znalezisko z #euroweek usunięte a autor zbanowany
"za naruszenie regulaminu - nieodpowiednie treści, naruszenie dóbr osobistych osób nieletnich, rozpowszechnianie informacji nieprawdziwych, pomówienia"
Ehh te śmieszki z moderacji xD
#afera #moderacjacontent
  • 36
  • Odpowiedz
@RatedR: no nie wiem, ja bym się #!$%@?ł, gdyby jakiś przegryw z wykopu wrzucał tu zdjęcia moich dzieci z podpisem, że mogły się ruchać z jakimś abdulem. Na pewno poszedłbym z tym na policję, a i jest szansa, że sam bym go dojechał, bo naprawdę nie trzeba mieć bardzo dużych znajomości, żeby znaleźć czyiś adres zamieszkania po samym pseudonimie na forum ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@darek-jg: jak się zbyt długo będziesz patrzył na statystycznego wykopka, dla którego nawet przytulanie ojca jest czymś dziwnym, to cię zapyta

  • Odpowiedz
@Rewolucjonista_przegrywu: ale kiedy jaglak dojechał chłopaczka za rozpropagowywanie memów czyjegoś autorstwa to cały wykop się cieszył xD

A teraz tak serio, żeby ktoś nie miał o mnie mylnego wyobrażenia - nigdy nie wysłałbym dzieci na obóz, na którym opiekunowie oraz prelegenci nie mają podstawowego wykształcenia pedagogicznego. Nawet gdyby dzieci na to nalegały, obiecywały złote góry, żona groziła mi rozwodem, to nigdy bym na coś takiego się nie zgodził. Odsetek pedofilów
  • Odpowiedz
@pmub: nie, takiego nie widziałem. Był jakiś komentarz o tym, że dziewczynka chce zostawić otworzone okno w nocy, żeby ahmed mógł do niej wbić, ale mój umysł automatycznie odebrał to jako niewinny żart, bo nie potrafię useksualizować dziecka. Może było tak, że w czasie lekcji odgrywali jakieś scenki z Romea i Julii i to było niejako nawiązanie do tych zabaw?
  • Odpowiedz