Wpis z mikrobloga

I cyk znalezisko z #euroweek usunięte a autor zbanowany
"za naruszenie regulaminu - nieodpowiednie treści, naruszenie dóbr osobistych osób nieletnich, rozpowszechnianie informacji nieprawdziwych, pomówienia"
Ehh te śmieszki z moderacji xD
#afera #moderacjacontent
  • 36
  • Odpowiedz
@RatedR: użytkownicy, którzy wykopywali to znalezisko mają mocno #!$%@? w bani xD

11, 12 oraz 13-latki nie rozumieją co tak naprawdę oznacza słowo "sexy". Utożsamiają je z urodą i taki komplement po prostu podnosi im samoocenę, która w tym wieku u wielu dziewczynek jest szczególnie niska.

Przytulanie się oraz robienie sobie słit fotek na koniec spędzonego razem dnia nie jest niczym
  • Odpowiedz
@sing:
Nie ze mną dyskutuj. Bardzo mi wszystko jedno na ten temat, nie jestem rodzicem żadnej z tych dziewczynek, o ile opaleni panowie znaleźli się w Polsce legalnie (a nie zostali wyłowieni gdzieś przy wybrzeżach Włoch), to w sumie #!$%@?.
Niech moderacja podaje takie osoby do prokuratury, jeśli czuje, że doszło do złamania prawa, ale niech nie zachowują się jak szczury i banują/usuwają po cichu, bez jakichkolwiek wyjaśnień, bo to
  • Odpowiedz
@sing: No niezbyt rozgarnięty jesteś XD Mówienie, że 13 latki nie ogarniają "sexy" XD Już przemilcze, że tamte osobniki już chyba doskonale wiedzą (no chyba, że jednak mają też 13 lat na papierach XD) a mimo to odwalają takie teksty no to już chyba coś nie halo, pluszaczku XD
  • Odpowiedz
powinien dostać perma oraz założoną sprawę w prokuraturze za pomówienia w stosunku do opiekunów


@sing: Za przeproszeniem jakich #!$%@? opiekunów? Czy osoby te posiadaja kompetencje/wyksztalcenie/kursy do wspolpracy z dziećmi w tak młodym wieku?

Jaka role oni tam pełnili? Jakie szkolenie/warsztaty realizowali. Przepraszam ale mam watpliwosci co do mozliwosci owych "opiekunów" do realizacji powierzonych zadań.
  • Odpowiedz
@BLOW_OFF: miłość dla 13-latki to trzymanie się za rączki i wspólne oglądanie zachodów słońca oraz komedii romantycznych. Nie wiem w jak patologicznym środowisku dorastałeś, że masz na ten temat inne wyobrażenie.
  • Odpowiedz
@sing: A weź już się sklej, słów na Ciebie już nie marnuję. Wejdź sobie na jakieś grupki dla dzieciaków i zobacz czym jest trzymanie się na rączki na tumblrach itd. Wyjdź z tej swojej bańki, błagam XDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@RatedR: potrzebne było natychmiastowe działanie, więc po prostu usunęli znalezisko, bo widocznie na wypoku brakuje funkcji ukrycia znaleziska. Elfik wyjaśniła w innym wpisie:

@crazy_drummero: Tu nie chodzi o poglądy autora wpisu. W znalezisku wykorzystano zdjęcia osób nieletnich i to w dość zmanipulowany sposób, bo przedstawiono tylko te zdjęcia, które pasowały autorowi znaleziska do jego teorii. Autor znaleziska nawet nie pokusił się o zamazanie wizerunku dziewczynek. Do tego dochodzą
  • Odpowiedz