Wpis z mikrobloga

Pomóżcie! Błagam!

Od paru miesięcy chodzę do Lidla i szukam tego sosu. Bez rezultatu. Chodziłem po sklepach, sos słodko-kwaśne ale daleko im do tego z Lidla. Zamawiałem też z internetu- również bez szans. To nie to samo, wszystko pooddawałem siostrze, jej podeszły. Ktoś wie może gdzie mogę znaleźć dokładnie TEN sos co na zdjęciu lub podobny ale z takimi/podobnymi składnikami? Pomocy! Ten sos odmienił moje życie smakowe ( ͡º ͜ʖ͡º)

Żeby wam to jakoś "ułatwić", smakował on jak sos słodko-kwaśny z McDonaldsa. Dokładnie takiego sosu słodko-kwaśnego szukam, żeby smakował tak samo.

#kuchnia #gotowanie #poszukuje #pomocy #ratunku #gotujzwykopem #gotujzmikroblogiem
J.....i - Pomóżcie! Błagam!

Od paru miesięcy chodzę do Lidla i szukam tego sosu. B...

źródło: comment_Uz1CawYf2X0nFWGhFX2EVru4qqnxRFu7.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Heheszkara: codziennie chodzę do Lidla od paru miesięcy i tych sosów już zupełnie nie ma. Mieli jeszcze do jakiegoś czasu w takich żółtych opakowaniach, ale słodko kwaśnego oczywiście nie bo po co. Teraz już kompletnie Żadnych sosów brak.

Kurczę, może ktoś znajdzie podobny z podobnymi składnikami, taki sos, który podchodzi smakowo jak ten z McDonaldsa ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Janek_z_Pakowni: mi się wydaje, że słodko-kwaśny był też w tym żółtym, bo go kojarzę też z tym opakowaniem. Ale ogólnie z moich taktycznych obserwacji wynika, że lidl ma większe rzuty różnego rodzaju sosów zwykle na wiosnę/w lecie, typowo pod sezon grillowy, grill&fun czy coś. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz