Wpis z mikrobloga

  • 1
@spidero no tak zrobiłem, wydaje mi się że chcą się pozbyć takich gównoklientow za 150zl i skupić się na większych firmach.. Aż mnie kusi żeby im jakąś fajną opinię wyskrobać za taką podwyżkę :d
@Dominias: 100zł netto, przygotowują pisma i dzwonią w moim imieniu jak coś trzeba, sam tylko raz byłem w ZUSie tylko jak musiałem zanieść upoważnienie, ale mała rodzinna miejscowość 20k mieszkańców - pewnie stąd ta cena:)
@Dominias @vegat: Również polecam ifirma, księgowa odpisuje na pytania bardzo szybko, mają też spoko czat z konsultantem.
Ja płacę 89zł netto, od lutego będzie dyszkę więcej. 10 dokumentów kosztowych jest w cenie, każdy dodatkowy 2zł.
@Algeroth: Sami z siebie raczej nie, to jest biuro rachunkowe, od takich rzeczy raczej są doradcy.
Ale jak zapytasz o coś konkretnie, to uzyskasz rzeczową odpowiedź.
Ja nie jestem vatowcem, ale np. pytałam o kilometrówkę i ogólnie o wciągnięcie auta do dg - kiedy się opłaca, jak jest rozliczane, itp. to księgowa mi wszystko fajnie zrozumiale wyjaśniła.
@Algeroth: Podpisuję się pod tym co @kigna napisała. W klasycznych przypadkach (co zaliczyć jako koszt, jakie jest ryzyko danego podejścia etc) nie ma kłopotu, podobnie z rozpisaniem wszystkich opcji np. leasingu z zaznaczeniem właśnie jak się to ma do "świętego spokoju" od US. Póki co nie robiłem jakichś wielkich optymalizacji, żadnych spółek etc - tylko rozsądne rozliczanie kosztów.
no tak zrobiłem, wydaje mi się że chcą się pozbyć takich gównoklientow za 150zl i skupić się na większych firmach.. Aż mnie kusi żeby im jakąś fajną opinię wyskrobać za taką podwyżkę :d


@Dominias: No ale o co ci chodzi? Jeśli twoje przypuszczenia są słuszne - a prawdopodobnie są - to nie ma nic złego w ich zachowaniu. Stąd nie ma powodu, by im wypisywać złą opinię. Przekształcają swój biznes i