Wpis z mikrobloga

Mam już prawie wszystko i zaczynam na dniach! Oto wszystkie suplementy jakiche mam zamiar używać. Witaminy biore już od miesiąca. Czuj się znacznie lepiej psychicznie nawet dzięki nim. Wiadomo że spalacz to bardziej placebo ale przecież placebo działa! Dziś lub jutro przyjdzie gryf prosty 180cm i oficjalnie zaczynam!
#silownia #przemianaateisty #rozowepaski #niebieskiepaski #odchudzanie
P.....I - Mam już prawie wszystko i zaczynam na dniach! Oto wszystkie suplementy jaki...

źródło: comment_gi1A4GQ4kTDCy557rqrbt9xmOk69bNKZ.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@whole_train Jeśli jesteś cienki jak dupa węża to tak. To działa na psychikę nie ciało. Chcesz zacząć więc wchodzisz na fora dla ćwiczących i setki tematów o witaminach,cytrulinach i innych jablczanach. Pierwsze co robisz to wydajesz 300zł na suple, po czym już przy pierwszym treningu widzisz, że za twoją sprawność powinna ci się należeć renta. Tydzień zakwasów, drugi trening - oszukane ruchy, nie skończony plan bo już siły brakuje przy rozgrzewce, coraz
  • Odpowiedz
@PolakAteistaMocnyII: IMO pieniądze wyrzucone do śmieci. Chcialem napisac, że moze oprocz kreatyny, ale potem zobaczylem tag odchudzanie i zmieniliem zdanie.

Kiedyś też sobie wmawiałem, że potrzebuje miliona suplementów, preparatów witaminowych i jakiś dziwnych superfoods. Mialem cala szafke tego gowna.

Na szczescie w koncu ogarnalem sie psychicznie, przestalem wpier***ć, zaczalem robić porządne cardio i w pewnym momencie zjechalem sobie z 98kg na 77kg (na ktorym jestem juz od dosc dawna). W miedzyczasie
  • Odpowiedz
@karczochh: Tak ale ich nie brałem. Stoja może z dwa tygodnie.
@MateriaBarionowa: Nie badałem ale na 100% mam niedobór bo nie wychodziłem z domu przez dwa lata a co za tym idzie zero słońca. Jestem weganinem co oznacza że nie mam D3 z masła czy miesą gdzie wystepuje. Ogólnie wszystko składa się całość i po suplementacji przez miesiac 20tys jednostek i K2 czuje się lepiej i mam dobry humor gdzie
  • Odpowiedz