Wpis z mikrobloga

@k__d: grałem w 7 cudów i mi sie podobała, ale slyszałem duzo dobrego o terraformacji. gra to gra wiec chciałbym poznać opinie mirków gdy by musieli wybrać na co wydać 100zł :P
  • Odpowiedz
@daczka92: w 7 cudów możesz szybko sobie zagrać, cyk cyk i po partyjce (chyba, że ktoś długo myśli i analizuje), a teraformacja to dłuższe posiedzenie
  • Odpowiedz
@daczka92: jeżeli grasz tylko we 2 osoby to terraformację, bo w 7 cudów najlepiej gra sie w 4/5 osób. Lub spróbuj 7 cudów pojedynek- gra tylko dla 2 osób
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@boguslaw-de-cubalibre: glownie tego ze mi sie nie znudzi po dwoch grach. Nie lubie losowosci w grach, to ze jak na poczatku wylosujesz to do konca gry bedziesz ostatni. Ze gra nie jest powtarzalna. @klpt12: we dwojke rzadko gramy ale slyszalem ze pojedynek jest fajny
  • Odpowiedz
@daczka92: każda gra jest losowa :) plusem 7 cudów pojedynek oraz Terraformacja jest to, że jest tak samo losowa dla każdego grającego. 7 cudów to gra szybką na 25 min i tylko na 2 osoby, normalna wersja jest od 3 osób. Wydaje mi się, że 7 cudów może być bardziej jednostronna jeżeli na początku źle wylosujesz bo jest znacznie mniej kart i każda robi różnicę. Terraformacja jest długą grą, ale
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@boguslaw-de-cubalibre: z ta losowoscia to raczej mi chodzi ze na poczatku gry ktos moze dostac miecz a drugi dostanie buty gdzie na poczatku trzeba skillowac w sile swojego bohatera - taka losowosc ktora powoduje nierownosc na starcie. A dostanie poczatkowej karty jezeli sa dobrze zbilansowane miedzy graczami mi nie przeszkadza, wole to ja sie dostosowac do taktyki niz taktyke do mnie.
7 cudow wlasnie sie boje ze jak bedzie spotkanie
  • Odpowiedz