Wpis z mikrobloga

@MilkyWayGalaxy: Loteria, mi i niektórym przyszedł w 15 dni wersja 6/54, innym jeszcze idzie a reszta czeka na wysyłkę. Były chyba z trzy promocje na 6/64 za odpowiednio $350, $370, $380 oraz dwie za 6/128 za $399 i za $420, nie licząc oczywiście innych mniej promocyjnych cen.
Mają pewnie z 1000 telefonów do wysłania więc to na prawdę trochę potrwa.
@MilkyWayGalaxy: pod moim wpisem @taior3 i @kndmichal pisali, że też jeszcze nie dostali z okresu ok. 11.11. Nie panikował bym więc jeszcze. Wprawdzie ja już dostałem 06.12 (równo 4 tygodnie od zamówienia) i wielu innych mirków też, to jednak wciąż jest grono, które czeka.
A co mówił alipaczka.pl ?
miesiąc czekania na wysyłkę to trochę przesada


@MilkyWayGalaxy: serio ? Ja średnio czekałem 45-60 dni na telefony z Chin. Mogłeś dopłacić 8$ do wysyłki DHL prosto z Chin i miałbyś w ciągu tygodnia. Nie, 2 tygodnie to nie jest deklarowany czas doręczenia tylko średni.
@MilkyWayGalaxy: Ja mam sytuację taką, że paczka niby wysłana, ale od prawie 2tyg jest na lotnisku? (clenie itd).
Śmiem twierdzić, że wciąż jest w Chinach.
Ogólnie lecą sobie w kulki, więc pytanie, czy można anulować takie zamówienie, które niby zostało wysłane?
@taior3: Jeszcze nie wysłali, więc nie mam
@Neaopoliti: Ehh, pisząc o miesiącu miałem na myśli to, że minął miesiąc a oni jeszcze nie wysłali. Czas od wysłania do otrzymania to jest inna sprawa wiem, że z tym jest różnie bo to nie jest mój pierwszy telefon z chin. Nigdy tyle nie czekałem aż wyślą, zazwyczj to było kilka dni.
@taior3: Źle przeczytałem, podali dzień 20 grudnia 2018, chyba poczekam bo tyle już się wyczekałem, że kolejny tydzień mnie nie zbawi ( ͡° ͜ʖ ͡°). Chodzi o to, że nie śpieszy mi się, ale o to czy w ogóle mi wyślą ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dodatkowo napisałem do nich wiadomość, czy ten 20 grudnia to faktyczna data, czy bot napisał taką datę z