Wpis z mikrobloga

siema chce zmienic profil klasy w lo na humana i stąd moje pytania: był ktoś? chodzi? opłaca się?
przedmioty humanistyczne lubie a przynajmniej toleruje, chociaż nie lubie recytacji. Jest tego dużo na humanie?
Jestem w 2 klasie
#szkola #licbaza
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Infiss: Jakaś bardziej ogarnięta informatyka. Tylko z specjalnością się sam rozczaj. Ale poziom wejścia wysoki.
Osobiście polecam Inżynierię chemiczną i procesową. Życia nie masz, ale ciekawe. ( ͡º ͜ʖ͡º) Automatyka i sterowanie w sumie też chyba spoko.
  • Odpowiedz
@Infiss: @Owoc_w_kreplu: Polecam Ci moją specjalizację z informatyki - zawsze będziesz mieć robotę: inżynieria sieci komputerowych. Kujesz matmę, fizę i zdajesz maturę (hehe... "matura" to za duże słowo - raczej test wyboru) i idziesz na jakąś polibudę. W między czasie ogarniasz sobie robotę jakąś (nawet call center na początek) w jakimś korpo. Pracujesz, kujesz zaocznie i masz.
  • Odpowiedz
kujesz zaocznie


@sysadmin: Właśnie nie trzeba kuć zaocznie. ( ͡º ͜ʖ͡º) U mnie ok 90% na magistrze pracuje, mają po prostu zgodę od dziekana na taki tryb studiów. Tylko zaliczają testy i egzaminy, a są zwolnieni z zajęć.
I JEZU TYLKO NIE CALL CENTER JA TAM ROBIŁAM NIE WEŹ NIE NO IDŹ PAN
  • Odpowiedz
@Owoc_w_kreplu: XDDD ale łby - chłop nie chcę wiązać się z na cale życie z matma to mu polecacie informatykę XD

jak każdy będzie atakowal infe to w przyszłości zabraknie humanistów

@Infiss: rob w życiu to co lubisz a nie idziesz na infe bo ci typy mówią, że po tym dużo płacą. Może to i prawda, ale jak chcesz zarabiać dużo robiąc tego czego nie lubisz to polecam
  • Odpowiedz
@vegetator21: a na co mi humanista, do kasowania moich kartofli nie potrzeba magistra ( ͡º ͜ʖ͡º) Humanista nie zamontuje mi kotła. Nie zaora pola aby wysiać na nim buraki które lubię jeść.

Bo tak serio, wszędzie mata jest i będzie. Skoro chłopak ma problem z matą poziom liceum, co zmusza go do zmiany profilu, to wszędzie z odrobiną logiki będzie miał problem. ( ͡°
  • Odpowiedz
@Owoc_w_kreplu: niech nawet przecierpi studia te informatyczne, pozdaje wszystkie egzaminy. Niech zdobędzie super płatną robotę... - Ale co z tego, skoro ten zawód to będzie dla niego katorga. Pewnie wyląduje na tagu #przegryw jak niejeden, bo nie będzie satysfakcjonowac go jakość życia pomimo dużego kwitu, potem dojdą kolejne problemy ze względu na wykonywany zawód. Czysta frustracja. Jesli ma na siebie pomysł to nie wiem co przeszkadza w humanie.
  • Odpowiedz
@vegetator21: Aby dostać się na prawo trza mieć łeb jak sklep. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Psychologia stfu. Większość to sama powinna się leczyć. (ʘʘ) Plus jeśli masz na myśli taką normalną psychologię, to najpierw trzeba się dostać na medycynę... Inaczej jest się raczej terapeutą.
To mógł iść do technikum i od razu mieć zawód. Ale w sumie tam margines idzie w dzisiejszych czasach. ( ͡º ͜ʖ͡º) Mało kiedy trafi się łebski w technikum.

Również dobrze teraz może wyjechać w p--d du i zbierać pomidory w Niderlandach. ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
A
  • Odpowiedz