Wpis z mikrobloga

  • 0
@Fafnucek@Fafnucek git, teraz czekamy na przepisy, które będą wsadzac do pierdla każda klamliwa suke, która lgala albo fałszywie oskarżala kogoś o gwałt.
  • Odpowiedz
@Fafnucek: Jako różowa stwierdzam, że to jest straszny bullshit. Moja znajoma zwierzała się kiedyś z randki z gościem, na której zapytał wprost czy może ją pocałować i twierdzi, że jakoś jej to zniszczyło nastrój bo w takim momencie powinien to zrobić bez pytania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiem, że od pocałunku do seksu to jeszcze kawałek drogi, ale sytuacje nie są aż takie różne. Tym bardziej,
  • Odpowiedz
@Call_me_Kaba: no właśnie o to mi chodzi, żecl jest to kolejana kampania z ogólnikowymi hasłami-wytrychami? Po drinie, albo blancie nikt, nigdy nie uprawiał seksu?
Jeśli laska mnie obudziła lodem, to mam ją zgłosić na bagiety?
Odwracanie się? Kilka dziewczyn, które poznałem odwracało się w zupełnie innym celu, niż dlatego, żeby wyrazić odmowę.
Milczy?
Ten plakat, to jest plaster, który udaje, że załatwia ważny problem, a tu potrzeba czegoś więcej, tu potrzeba szerokiej, porządnie zorganizowanej, niejednostronnej (mężczyźni też są wykorzystywani seksualnie i mają ciężej z uzyskaniem pomocy) akcji edukacyjnej dla obu stron tego zjawiska, potencjalnych ofiar, jak i potencjalnych sprawców. Tak to robi się z tego polowanie na czarownice i ta akcja w dużej mierze nie przyniesie żadnego efektu.
Edukacja seksualna w tym kraju leży i kwiczy, a takie hasłowe traktowanie seksu, aktywności bogatej, ciekawej i niejednorodnej, robi z tego zjawiska jeszcze
  • Odpowiedz
@Fafnucek: to chyba ciebie należy o to spytać, bo 90% stosunków rozpoczyna się bez słów co wg tej infografiki jest gwałtem no chyba że twój tekst łóżkowy to 'czy mogę z tobą odbyć stosunek płciowy'.
  • Odpowiedz
@Fafnucek: na pewno do mnie to pytanie?
Może nigdy nie byłem chadem ale miałem kilka związków/kobiet, a obecnie jest od 15 lat w stałym związku.

Coś źle napisałem?
Przecież sam (słusznie) zauważasz i punktujesz co jest nie tak z tym plakatem, a o to mi właśnie chodziło. Problem jest może jedynie w tym co ja miałem na myśli pisząc poprzedni komentarz, a co Ty myślisz, że miałem na myśli pisząc go.
Drugi problem może być w tym, że nie zdajesz sobie sprawy w jak absurdalnym kierunku i jak daleko już to poszło na zachodzie i wielkimi krokami idzie do nas (czego symptomem jest np. plakat z
  • Odpowiedz