Wpis z mikrobloga

@Jahcob: Czy ty myślisz, że naciągnęliby osobę z kontem dla młodych ludzi (za darmo) na kredyt? Poza tym nie mam stałych dochodów, to nawet mi nie mogą dać kredytu. To nie Polska :>
@miki4ever: Mi odpowiada bardzo, bo często jestem za granicą i mam możliwość wyciągania za darmo kasy (dużo banków partnerskich). Wcześniej w Postbanku albo Volksbanku płaciłam nawet po 6 euro za wyciągnięcie... Poza tym wszystkie przelewy za darmo. Nie no mi tam pasuje :)
@Krendzel: Tutaj takie kredyty to się nazywa jawne lichwiarstwo :D

@Jahcob:

Na serio, Abonamentu na komórkę możesz nie dostać, jak wisisz na liście dłużników ( albo masz negatywne opinie za spóźnianie się z opłatami) , gdzie łątwo trafić.
@Oskarek89: Nie zadzwonili tylko przysłali list i się zapytali czy nie zgodziłabym się na dodatkowe pytania albo osobiście albo telefonicznie. Pewnie dlatego, że napisałam, że chętnie polecam dalej ten bank ;) Mogę też sobie załatwić premię jakąś jak ktoś z mojego polecenia założy konto w deutsche banku :P

Właśnie!! @miki4ever: Gdybyś przypadkiem przenosił się do db to daj znaka :D Możesz im dać karteluszkę i dostanę jakiegoś bonusa :D
@tusiatko: Phi, w tym wieku to możesz nawet złotą kartę kredytową dostać. Jak?

1.) Załóż konto.

2.) Wpłać powiedzmy 500 zł.

3.) Wypłać z bankomatu.

4.) Wpłać na inny rachunek, innej osoby.

5.) Przelej sobie znowu.

6.) Czynność powtórz, zazwyczaj tak, abyś obrócił w miesiąc 5 tysięcy.

7.) ???

8.) PROFIT.