Wpis z mikrobloga

Rozumiem, że firmy typu MediaMarkt, X-KOM, Neonet itp. są pewniakami pod względem pochodzenia jeśli chodzi o zakup #macbook a czy naprawdę należy unikać innych firm?

Przykładowo sprzedają firmy typu PCPREMIUM, Wlodipol, lantre_pl itp.

#apple #macbookpro
  • 11
  • Odpowiedz
@PepeXD: firmy MediaMarkt, X-KOM, Neonet itp. są długo na polskim rynku, mają masę sprzedaży i nie ryzykowaliby robieniem ciemnych interesów. Firmy typu PCPREMIUM, Wlodipol, lantre_pl itp. są mniej znanymi firmami, często jednoosobowymi i zanim się tam kupi należy poczytać opinie w internecie na ich temat.
  • Odpowiedz
@PepeXD: Pamiętaj, że Apple daje rok swojej gwarancji (AppleCare), a do dwóch lat, jeżeli nie bierzesz faktury vat, odpowiada sprzedawca. Myślę, że szybciej dogadasz się w razie awarii z x-komem albo Media niż z Januszexem
  • Odpowiedz
@PepeXD: Ja kupiłem maca na lantre.pl i wszystko spoko. Lapek nóweczka, fakturę odebrałem i w sumie więcej z nimi styczności mieć nie będę (serwisuje się prosto u apple) a cena była o 1k niższa niż u konkurencji typu x-kom.

Poza tym byli w stanie sprowadzić dowolną konfigurację maca w ciągu dwóch tygodni (nie musiałem z tego skorzystać na szczęście). X-kom już takiej oferty nie posiadał, mają podpisaną umowę na konkretne modele.
  • Odpowiedz