Wpis z mikrobloga

@maszjo: człowieku robisz wielka imbe a jakoś nigdzie nie mogę znslezc skrina tego wpisu. No jeśli wpis był na takiej zasadzie, że ona coś tam sobie sugeruje ale ni #!$%@? nie ma możliwości tego wykonać, ani aby nikt wykonał to jesteś zwykłym pajacem robiący pozerska pokazowe, a reszta #!$%@? się nad tym spuszcza.

Ale może się mylę i tak faktycznie była jakaś realna groźba.

Jeśli nie to jesteś zwykła rura i
@maszjo: Nie jest dobre to co zrobiłeś. Owszem jestem świadomy, iż jest to czyn karalny pod każdym względem czy to śmieszkowanie na wykopie czy rzeczywista groźba w kierunku głowy państwa i można to zgłosić, ale trzeba pamiętać, że teraz np. Ja, mogę odczuwać lęk przed każdym wpisem na takim wykopie czy gdziekolwiek indziej. Nie jest to dobry czyn dla społeczeństwa zgłaszanie takich rzeczy. Trochę można to nazwać "Januszostwem" (hehe on zrobił
@putinex przecież on złożył ZAWIADOMIENIE O MOŻLIWOŚCI POPEŁNIENIA PRZESTĘPSTWA, to każdy może. A organy ścigania mają zbadać temat, oraz sprawdzić na ile zagrożenia jest/było realne. "Publiczny lincz" o kurna Pjetrek już dzwonię: Halo policja? Proszę przyjechać na wykop bo mnie publicznie linczujo i obrażajo ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@maszjo:

Jeśli masz jakieś marzenie, podążaj za nim. Bądź świadomy, że ryzyko jest czasem trudne do przewidzenia, ale pamiętaj – jeśli chcesz wygodnego życia, to nigdy nie będziesz wiedział jak smakuje zwycięstwo


Powodzonka xDDD