Wpis z mikrobloga

hej, chciałbym wziąć nowy telefon najlepiej w abonamencie, bo nie jestem na tę chwilę aż tak zarobiony żeby dać 2k za telefon a potrzebowałbym zmienić, bo mój iphone 6 na mrozie trzyma około godzinę z 80% do zera i prędzej czy później będę musiał go zmienić a że jest okres świąt to przy okazji zrobię sobie fajny prezent

a więc eksperci; jaki polecacie telefon do około 2000-2500, myślałem nad galaxy s8 bo dużo dobrego słyszałem na temat tego sprzętu, jeśli macie jakieś ciekawe propozycje i oferty dostępne szczególnie teraz na święta to śmiało możecie pisać
#telefon #samsung #android #ios #telefony #sprzet #iphone
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tyrese: s8 nie polecam, mam i po roku głośnik zaczął charczeć, wyświetlacz pękł po około 9 miesiącach z nie wiadomych powodów, na szczęście tak ze da się używać. Telefon był w tym czasie w oryginalnym etui.
S9 tez jest wadliwy pod względem głośnika, zdarza się ze charczą po miesiącu...
Wszyscy znajomi polecają huaweia. Jak tak patrze to taki p20 jest całkiem ok pod względem ceny i wyposażenia
  • Odpowiedz
@Tyrese ja mam s9+ od jakiś dwóch miesięcy i polecam jak najbardziej, dałem 2650 zł. Nie bierz z dużych sklepów bo tam ceny są p------e z d--y
  • Odpowiedz
@Miyazaki

@Tyrese: PIXEL. szajsungi sa brzydkie jak noc listopadowa i maja z-----e nakladki

Coooo xD jedne z najładniejszych telefonów na rynku, jeśli mówimy o flagowcach + nakładkami, to Ty żyjesz chyba z czasów s3 xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Miyazaki: No a Pixele to są piękne, zwłaszcza 3XL z jego gigawcięciem xD Poza tym 1 generacja - pasy startowe, 2 generacja, tylko XL wygląda jako tako, zwykły to dalej pasy startowe. 3 to znowu odwrotnie - zwykły jako tako a XL to beznadzieja.
  • Odpowiedz