Wpis z mikrobloga

@Szturmowcy, wczoraj zapytałem was o szczegóły waszych postulatów.
Na swojej deklaracji ideowej piszecie:

System społeczno-gospodarczy musi być dostosowany do potrzeb i wymogów Polaków – ma przede wszystkim zapewniać materialne podstawy godnego życia wszystkim obywatelom oraz możliwość rozwoju dla Narodu.


Co to znaczy podstawy godnego życia (tysiąc złotych? średnia krajowa? pensja minimalna?)? W jaki sposób chcecie to zapewnić (czy to zapowiedź dochodu podstawowego)? Czy to redystrybucja? Podatek progresywny?

Nie raczyliście odpowiedzieć. To znaczy odpowiedzieliście wklejając kolejny cytat z ładnymi zdaniami.

Mam nadzieję, że zdążyliście przez te kilkanaście godzin dokonać interpretacji waszej własnej deklaracji i jesteście w stanie odpowiedzieć - własnymi zdaniami - co dokładnie proponujecie.

To chyba nie jest zbyt trudne?

#neuropa #4konserwy #szturmowcy #antykapitalizm #nacjonalizm #pytanie #ekonomia
  • 8
@rzuberbozy: Jestem człowiek który może dyskutować z kimś kto jest na odpowiednim poziomie a Ty właśnie udowodniłes, że się nie nadajesz. Na dwa posty obraziles mnie bez powodu dwa razy, gadasz coś o jakimś znaczku Opla i nie odpowiedziałeś na żadne pytanie @Tom_Ja: a były one konkretne i nie zawierały żadnego ataku w stronę #antykapitalizm
Tak trzymajcie to znajdziecie dużo zwolenników.