Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pomóżcie rozstrzygnąć dylemat, czy "wypada" dać taki prezent.
Para z rodziny, która raczej nie ma kasy. Oni nie mają żadnego komputera, a czasami by się im bardzo przydał. W dodatku pożyczają ciągle od nastolatka z rodziny, który potrzebuje mieć swój komputer, prywatność, do nauki, te sprawy.
Ja mam laptopa, który jest z 2013r. Ma rysę na obudowie i nie działa mu touchpad, bo ostatnio był w naprawie i miał wymieniany dysk i coś tam jeszcze i koleś przy okazji uszkodził touchpada. Nie wiem, czy pasuje im go dać, czy trochę wiocha.
+ bardzo pragmatyczny prezent, na pewno lepszy niż jakieś pierdoły podchoinkowe
+ mimo wszystko jest sporo warty i zadbany, to jest porządny, mocny komputer, przewyższa nawet dzisiaj ich potrzeby
- wiocha że nie jest jednak sprawny w 100% mimo że można bez problemu używać myszki, używany prezent
- jeśli nie dam im go na święta, to jest to za droga rzecz żeby dać tak bez okazji
Nie mogę się zdecydowac. Co o tym myślicie?

#prezent #gwiazdka #swieta #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 6
OP: touchpada sie nie da naprawic, bo to koles w serwisie go zepsul. inaczej by go naprawil. uszkodzil przy wymianie i czyszczeniu czesci.
to nie dla dzieciaka prezent tylko dla malzenstwa.
#!$%@? go sprzedawać, bo jego uzytkowosc przewyzsza rynkowa wartosc. poza tym oni nie maja miejsca na pc.
thx za opinie
troche glupio rzeczywiscie dawac uzywke, mimo ze to bardzo pragmatyczne. moze im pozycze go po prostu, albo wystawie na allegro
ZakochanyMarzyciel: Dlatego im daj tak po prostu, nie patrz na opinie innych. Dla nich to będzie mega prezent, sama kiedyś podobny dostałam. Nie ma "bo głupio", "weź napraw" itp. Srał to pies. Przyda się i na pewno będą wdzięczni, a przynajmniej powinni ;) Rób to co właściwe, a nie to co wypada w według obcych ludzi z wypoku ;)

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}