Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapewne wielu z was pamięta taką grę przeglądarkową Ogame - godziny spędzone na rozbudowie planet, kopalni, koloni, pilnowanie floty przed zezłomowaniem,wojny, sojusze, pierwsza Gwiazda Śmierci ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Jeżeli też macie w głowie nostalgię związaną ze wspomnieniami z tej świetnej gry - mamy dla was dobrą wiadomość!

W dniu dzisiejszym wystartuje oficjalny wykopowy serwer - MirkOgame! - http://mirkogame.pl/

Premiera zaplanowana jest na godzinę 20:00!

Jeśli chodzi o prędkości, szybkość gry - chcemy przyśpieszyć rozgrywkę, poniżej parametry serwera:

Prędkość wydobycia surowców: x5

Prędkość budowy i rozwoju poszczególnych elementów: x5

Prędkość floty: x2

Brak dodatków, oficerów pomagających w grze - brak pay to win

Wraz z premierą serwera przygotowaliśmy również dla was #rozdajo dowolnego klucza #steam do 50zł. Wystarczy zaplusować ten wpis aby wziąć udział w losowaniu. Zielonki które utworzyły konto w dniu dzisiejszym nie biorą udziału w losowaniu. Losowanie odbędzie się poprzez #mirkorandom, zwycięzca zostanie ogłoszony w sobotę około 12:00.

Zapraszamy wszystkich wykopowiczów do wspólnej zabawy oraz obserwowania tagu #mirkogame!

#rozdajo #rozdajosteam #grajzwykopem #gryonline #staregry #gry #gryprzegladarkowe #mirkogame #mirkoogame #ogame #nostalgia
Pobierz
źródło: comment_70myMiLEfXcUSijEraZbXrPpj1FrKREi.jpg
  • 53
@login-jest-zajety: I to jest dobre pytanie na Virgo nie wydałem grosza na anty za to na Europie jak zobaczyłem jaki cyrk się #!$%@? z uzupełnianiem sury i jakie pieniądze ludzie w to ładują wtedy definitywnie zdałem sobie sprawę z tego, że GF #!$%@?ł tę grę w #!$%@?, kolokwialnie mówiąc XD jedno to czasy Epic Blue a drugie właśnie typowe p2w :(